«МАМА плюс Я» взяли бронзу в 13-му щорічному Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019»

«МАМА плюс Я» взяли бронзу в 13-му щорічному Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019»

12.05.2020

 

Ділимося з вами перемогою - бо вона наша спільна!

Наш Фонд та Фестиваль «Мама+Я» стали лауреатами Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». В номінації «Благодійна акція року» наш Фестиваль – в трійці кращих!

«Дякуємо, що в важкі для нашої країни часи Ви залишаєтесь гідними і небайдужими до тих, хто потребує допомоги. Знаходите час і мужність проводити проекти, акції, займаєтесь благодійною та волонтерською діяльністю, допомагаєте тим і там, де в цьому є потреба. Тільки Ви і ваші вчинки спонукають десятки людей не зупинятися та рухатись далі, не дивлячись ні на які зовнішні обставини, кризи та перепони.

Щиро дякуємо за Ваше сумлінне втілення добра. Цінуємо Вас, як волонтерів та благодійників, що зберігають та множать скарби людських цінностей. Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю, бо тільки разом ми зможемо подолати перешкоди всіляких негараздів.   

Від імені колективу та членів Асоціації благодійників України та Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна» принагідно вітаємо Вас із Великодніми святами! Нехай ці дні – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам, Вашій родині та колегам мир, спокій, радість. Бережемо один одного та творимо добрі справи», - Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна».

 

Дякуємо, дорогі наші меценати, волонтери та благодійники! Це наша спільна перемога! А попереду ще багато перемог! Найголовніша - над сирітством в Україні!