Skip to main content

Наразі в опрацюванні: 115 адресних запитів

60+ адресних запитів в м. Дніпро та області:
– Для переселенців (дорослі і діти, загалом – 110+ людей) з Харківської, Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей у Дніпрі та області потрібні продуктові набори, дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни, дитячий одяг, постіль, подушки та ковдри, побутова хімія.

– Для вагітної матері з 2-річною дитиною з м. Дніпро потрібні підгузки, дитяче харчування, продукти та засоби гігієни.
– Для літньої жінки з інвалідністю з м. Дніпро потрібні підгузки розмір 3, гумові рукавички, гігієнічні пелюшки, вологі серветки.
– Для малозабезпеченої родини (2 жінки та 3 дітей) потрібні одяг та взуття для підлітків, продукти харчування та вітаміни, а також комп’ютер для занять онлайн.

Увага! Є запити на медикаменти та запити з інших областей.

?Для жінки, яка евакуювалась з Донецької області до с. Перше Травня потрібні медикаменти для лікування остеохондрозу: Рафт розчин для ін’єкцій 4 мг/мл (5 ампул), Дорсум розчин для ін’єкцій 500мг/5мл (10 ампул), Меркана капсули 330мг (на місяць – два) 30-60 шт, Нейраксин в уколах 2мл (або будь-який вітамін В3 ) 5 ампул, Омепрозол таблетки 30 шт, Фламідез таблетки 20 шт, Фосфалюгель гель пакети 30 шт).

?Для матері-одиначки з 2 дітьми з м. Жовті Води потрібні продукти, засоби гігієни, а також медикаменти Канефрон (50 т.) для лікування хронічного запалення нирок.

?Для літньої жінки, яка евакуювалась з Харкова до Верхньодніпровська, потрібні медикаменти: Динорик, Фармадол, Дарсил, Ранітидин, Діабетон, Метамін 1000, Пустирник в пігулках.

?Для переселенців з Харкова до Дніпра потрібні продукти, засоби гігієни, медикаменти (еутирокс 75 мг, спазмалгон, серцевозаспокійливе – конкор 2.5).

?Для переселенців (3 дорослих) з Бахмута до Дніпра потрібні продукти, засоби гігієни, медикаменти (Індап 2,5, Бісопролол Сандоз 10 мг, Валокордин, Ліринден А, Німід гель і пігулки), чайник електричний.

?Для малозабезпеченої родини (3 дорослих і 4 дітей) з м. Кривий Ріг потрібні продукти, засоби гігієни, ліки (Каптоприл, Нурофен сироп дитячий).

?Для переселенців (8 дорослих і 3 дітей) з Харкова до Дніпра потрібні продукти, засоби гігієни, рушники, іграшки, медикаменти (Корвалол, Кардіомагніл, Валеріана, Піносол дитячі краплі, Нурофен дитячий.

?Для самотньої матері з 2-річною дитиною з с. Великі Кринки Полтавської області потрібні продукти харчування, засоби гігієни, знеболюючі і протизастудні ліки.

?Для переселенців (жінка з 2 дітьми, у молодшої доньки інвалідність внаслідок онкологічного захворювання) з Костянтинівки до Дніпра потрібні продукти, засоби гігієни, медикаменти (німесил, нурофен сироп).

?Для малозабезпеченої родини (дитина, жінка з 2 групою інвалідності, 3 дорослих, які залишились без роботи) з м. Кривий Ріг потрібні продукти, засоби гігієни, медикаменти (вітаміни, судокрем, дитячий нурофен, сорбенти, протизапальні).

?Для переселенців (3 дітей, 4 дорослих, 1 літній чоловік) з Харкова до Синельникового потрібні продукти, дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни, одяг, візочок, медикаменти (нурофен, ентерожерміну, судокрем, ліки для серця, корвалмент, магнікор, бісопрол).

?Для переселенців (5 дорослих і 2-річна дитина) з Лисичанська до с. Першотравневе Синельниківського району потрібні продукти, засоби гігієни, рушники, плед та медикаменти (протизапальні, сорбенти, знеболюючі, спазмолітики, Нурофен, сироп від кашлю).

?Для переселенців (2 дорослих і 1 дитина) з Бахмута до Дніпра потрібні продукти, засоби гігієни, рушники, плед, каструлі, побутова хімія та медикаменти (панкреатин, ібупрофен,перекис водню,вушні краплі, фармадол).

?Для літньої жінки з м. Запоріжжя потрібні продукти, засоби гігієни, ліки від тиску та гель від болю в суглобах.

Також є запити з тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької та Херсонської області. Шукаємо волонтерів, які можуть допомогти людям!
?Потрібна допомога для жінки з 2 дітьми з тимчасово окупованого с. Мар‘янівка Запорізької області. Потрібні продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти (нурофен, гепаргін, суспрін, афлубін, краплі для носа, чай хелпекс для дитини).
?Для багатодітної родини (7 дітей) з тимчасово окупованого с. Новомиколаївка Мелітопольського району Запорізької області потрібні продукти, засоби гігієни, підгузки та медикаменти (жарознижуючі, знеболюючі, від кашлю, від коліків та температури для малюка).
?Для жінки з 14-річною дитиною з тимчасово окупованого с. Новомиколаївка Мелітопольського району Запорізької області потрібні продукти та засоби гігієни.
?Для багатодітної родини (4 дітей) з тимчасово окупованого м. Мелітополь потрібні продукти, засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування.
?Потрібна допомога для жінки з 1 групою інвалідності (спинальна) з тимчасово окупованого м. Василівка Запорізької області. Жінка проживає з сестрою, не може зняти пенсію, бо не працюють банки. Необхідні продукти, протипролежневий матрац, ходунки крокові, продукти харчування, жіночі тампони, мило,порошок, памперси для дорослих 2р. Ліки: золопент 20т,ранитидін 20т, ношпа 20т., маалокс 20т, валеріана 30т,диклофенак 20т, цитрамон 20т.,левоміцетин 20т,парацетамол 20т, ковалтаб 20т, лейкопластир широкий на бумажній основі 2шт.
?Для багатодітної родини (4 дітей), які знаходяться в тимчасово окупованому с. Олександрівка Херсонської області потрібні продукти, розчинна кава, медикаменти (ібупрофен, доларен, фаніган, корвалтаб, галстена, темпалгін, сироп від температури дитячий, панкреатин дитячий, панкреатин 8000) та засоби гігієни.

Наразі ми продовжуємо опрацьовувати наявні запити та поступово приймаємо нові.

Ще раз нагадуємо, що через велику завантаженість термін опрацювання заявки становить 7+ робочих днів.

Якщо ви хочете подати заявку, шукайте відповіді на питання в закріплених сторіс “Пам’ятка” та публікаціях за темою.

Нам дуже потрібна фінансова підтримка та допомога товаром! Зараз ми збираємо 27 550 гривень на паливо для перевезення гуманітарної допомоги, а також продовжуємо збирати допомогу для села в гарячій точці.

Підтримати нас фінансово:
Розрахунковий рахунок БО «БФ «МАМА плюс Я»
валюта UAH
UA043006470000026001001157822
АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»
МФО 300647
ЄДРПОУ 41525151

Картка Приватбанка: 5363542012181138

РАХУНОК В PAYPAL: +380682612280 або fondmamaplusme@gmail.com

Допомогу товаром можна привезти за адресою вул. Вернадського, 18А, м. Дніпро. Пишіть нам!.