Інвестиції в майбутнє: благодійний проект для підтримки талановитих дітей-сиріт

Інвестиції в майбутнє: благодійний проект для підтримки талановитих дітей-сиріт

 

Інвестиції в майбутнє: благодійний проект для підтримки дітей-сиріт

«Проводячи Фестивалі «Мама + Я» вже 14 рік, кожен раз дивуюся тому, яка кількість талановитих дітей серед тих, кого доля визначила рости без мами і тата ... Дивовижна тяга дітей до творчості і до красивого пробивається через складності і мінливості їх доль. Кожен раз, коли бачиш дитину, яка старається виконати якусь пісню, виступити з якимось оригінальним номером, який бере участь в театральній постановці, то думаєш, наскільки б його талант міг би бути розвинений, якби поруч з ним знаходилися батьки ... Я дуже прошу вас допомагати дітям, до яких доля поставилася суворо і немилосердно, але вони в повній мірі заслуговують на підтримку! Кожна дитина в чомусь геніальна, а любов і турбота здатні розкрити в ній цей потенціал. У наших силах дати їм якомога більше шансів проявити себе і закріпитися в цьому непростому житті. Вже сьогодні ми разом можемо підтримати майбутніх чемпіонів України і світу, популярних акторів, відомих художників, талановитих співачок ...», - зазначає Голова опікунської ради Фонду Наталія Сивак.

Отже, познайомимося з першими 5 історіями, на які ми збираємо кошти:

У місті Покров Дніпропетровської області в дитячому будинку сімейного типу живуть спортивні діти, які займаються спортивною акробатикою, плаванням, музикою ... Ці діти не просто сироти. Це діти, які пережили не тільки зраду своїх батьків, але і зраду своєї країни. А їм так мало років. А це ДІТИ! Які, крім усього іншого мають і статус «Постраждалі від військового конфлікту». І не зрозуміло, як склалася б їх доля на непідконтрольній території України, якби не сім'я з Дніпропетровської області, яка виховала своїх рідних сина і дочку, а після вирішили, що у них є сили зробити щасливими ще семеро дітей. Зараз діти розвиваються, намагаються повернутися до нормального життя у щасливій родині. Всі сім дітей неймовірно талановиті: вони займаються і плаванням, і акробатикою, і музикою. Виграють змагання і Всеукраїнські чемпіонати, отримують юнацькі розряди і продовжують йти до наміченої мети! І це, безумовно, майбутні видатні музиканти і спортсмени! Якщо ми з вами зараз їх підтримаємо! Зараз їм дуже потрібен спортивний майданчик у дворі для тренувань! Ми повинні підтримувати здорові ініціативи! Особливо, коли про них мріють 7 дивовижних дітей!

17-річна дівчина Дар`я з прийомної сім'ї з Дніпра професійно займається вокалом і ставить собі за мету - відкрити Школу мистецтв (а спочатку невелику вокальну студію), де вона змогла б навчати дітей і дорослих співу. Даша - лауреат районних, міських, обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів в номінації «Вокал». Для розвитку власного центру їй дуже необхідна спеціальна апаратура: мікрофони, мікшерний пульт, акустична система.

В м. Дніпро бабуся з дідусем виховують трьох дітей під опікою, Катя і Микита професійно займаються TAEKWON-DO. Беруть золото на Чемпіонатах України і, навіть, Європи! На жаль, такі поїздки на змагання бабусі і дідусю обходяться дуже дорого - вони віддають останнє. Діти мріють потрапити в збірну України і постійно тренуються! Щоб Катя і Микита стали на крок ближче до мрії їм потрібно спортивне обладнання. А старша сестра маленьких спортсменів вступила до професійно-технічного навчального закладу і щоб Настя змогла заробляти гроші для сім'ї їй необхідно обладнання для педикюру та манікюру. Так вона зможе допомагати бабусі з дідусем утримувати сім'ю і втілювати мрію молодших.

Одна дивовижна жінка із Запоріжжя виховує 3 прийомних дітей. Альона - найстарша. Вона займається музикою з 8 років. Сім'я жила в Пологах, але коли в минулому році прийомні батьки розлучилися, то діти з мамою переїхали в маленьку квартиру в Запоріжжі. Але Альона займатися музикою не перестала. Викладач в музичній школі, яку тепер відвідує дівчина, наполягає, що для подальших успіхів дитина повинна займатися музикою і вдома. Тому для розвитку дитячого таланту, Альоні просто необхідно придбати Синтезатор.

У Дніпрі живе кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики Оля. Раніше у дівчинки були проблеми з опорно-руховим апаратом, однак зараз Оля займає призові місця на чемпіонатах України, а також брала участь в змаганнях в Греції і Болгарії. Заняття спортом і участь в Чемпіонатах коштують дуже дорого, проте дівчинка мріє і далі професійно розвиватися, а ще мріє про красивий спортивний купальник для виступів.

 

Збір коштів вже відкрито!

Для того, щоб закрити всі потреби наших підопічних - необхідно зібрати суму в 200 000 гривень.

Давайте всі разом дамо майбутнє нашим маленьким сиротам українцям.

Рахунок для пожертвувань: БО «БФ«МАМА плюс Я» ЄДРПОУ 41525151 UA653003460000026003024149803