Благодійні акції

Благодійні акції

Акція «Здійснюємо мрії дітей» 

Всі діти мріють про яскраві і захопливі розваги, але не всі мають
 можливість подорожувати, відвідувати атракціони і кінозали світового рівня. За допомогою меценатів та партнеру нашого фонду центру сімейного дозвілля «Teleport 360» діти з прийомних сімей та інтернатів  відправляються до Києва,  де на них чекають екскурсії містом, відвідування центру сімейного дозвілля «Teleport 360», сферичний кінотеатр , пізнавальні наукові досліди та ігри.

Акція «Випускний сироті» 

Випускний – це свято, яке має запам’ятатися кожній дитині. Благодійний фонд «Мама плюс Я» за допомогою меценатів  робить цей день незабутнім  і дарує  випускні сукні дівчатам та елегантні костюми хлопцям з прийомних сімей, а також організує похід  до салону краси, де випускникам роблять святкову зачіску, а випускницям ще і макіяж.

Акція «Від серця» 

Акція, в якій можуть взяти участь всі покупці і клієнти партнерів фонду.  Купуючи необхідні товари та послуги в магазинах та розважальних закладах наших партнерів, невеличка частина суми від покупки  перераховується для адресної допомоги дитині-сироті. 

Акція «Зимовий марафон до Дня Святого Миколая»

Традиційна акція фонду, яка проходить щорічно напередодні 19 грудня. Фонд збирає адресну допомогу дітям-сиротам з дитячих будинків, притулків та шкіл-інтернатів, формує подарунки, організовує свято з конкурсами, призами, костюмованими казковими виставами.

Пасхальна Акція

Світле весняне свято фонд «МАМА плюс Я» робить ще більш теплим, радісним та смачним. Разом з меценатами та волонтерами ми розвозимо по дитячих закладах духмяні паски та подарунки.

«Благодійні  ярмарки»

В нашому місті багато талановитих митців , майстринь, котрі благодійно надають  свої картини, вишиванки, ляльок та інші вироби  hand made для продажу на ярмарках, які організовує фонд. Всі гроші від продажу товарів на ярмарку йдуть на допомогу і подарунки дітям-сиротам. 
Фонд організовує благодійні ярмарки у школах та інших навчальних закладах, де самі діти долучаються до благодійної справи  допомоги тим, хто більше за них її потребує.

Акція «Сонечко»

Сонечко – символ тепла і світла. Саме тому наш фонд і обрав його своїм символом. Купуючи їх в магазинах і закладах харчування наших партнерів за символічну суму, кожен долучається до благодійності, а гроші йдуть на допомогу дитячим будинкам та інтернатам.

Акція «Новорічні іграшки»

У найчарівніше зі свят мають здійснюватися дитячі мрії. Благодійний фонд «Мама плюс Я» збирає дитячі побажання і записує їх на новорічних іграшках. Цими іграшками ми прикрашаємо ялинки в крупних  дитячих магазинах. Кожен, хто бажає зробити подарунок не тільки власній дитині, а ще й конкретній дитині з конкретного дитячого закладу, може придбати подарунок, покласти його під ялинку та обміняти на ялинкову прикрасу.

Акція «Професія майбутнього»

Фонд  має величезний досвід співпраці з психологами, учбовими закладами, Центром зайнятості, бізнес-тренерами, авторами стартапів  та  роботодавцями, разом з якими ми маємо на меті допомогти дітям-сиротам з вибором їх майбутньої професії.

Проект «Наставництво»

Бути прийомними батьками і опікунами – величезна відповідальність і щоденний  труд. Стати справжнім другом і наставником  дитині-сироті  допоможуть наші партнери - психологи, педагоги, вихователі.

Проект «Вечеря із зіркою»

Своєрідний аукціон, на якому всі бажаючі можуть купити можливість поспілкуватися із зіркою шоу-бізнесу, спорту чи просто яскравою і цікавою особистістю. Всі зібрані гроші підуть  на придбання речей та адресної допомоги дітям-сиротам.

Акція «Дитячий футбол для сиріт»

Серед  дітей–сиріт  є майбутні Лiонелi Мессі і Криштіану Роналду, а  наш фонд  допомагає  їх знайти і реалізуватися.  Разом із Федерацією футболу ми проводимо футбольні чемпіонати серед команд будинків сімейного типу та прийомних сімей. 

Благодійний марафон концертів.

У нашого фонду величезний досвід організації фестивалів, свят і концертів. Всі кошти від благодійних концертів, що організовує фонд, йдуть  на допомогу дітям з інтернатів, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

«Профілактика сирітства»

Це навіть не акція, а головна мета діяльності фонду, його місія. Разом з Департаментом освіти та науки ОДА, ми організовуємо  уроки в школах, освітні заходи, лекції  та тренінги, спрямовані на виховання відповідальності серед підлітків, а в ігровій формі роз’яснюємо  молодшим школярам  необхідність піклування про тих, хто потребує допомоги, важливість створення міцних сімей, поважного та відповідального  ставлення до інших.

Кешбокси 
Наші кешбокси – прозорі коробки для збору грошей, ви можете побачити їх в магазинах, розважальних закладах партнерів фонду, в школах і ВУЗ-ах, на концертах та благодійних акціях. Ми гарантуємо, що абсолютно всі гроші, які ви жертвуєте для дітей-сиріт через наш фонд, до останньої копійки, будуть витрачені за призначенням.
 

Команда благодійного фонду «МАМА плюс Я» працює 24 години на добу, 365 днів на рік заради всіх дітей. Ми раді будь-якій допомозі, будь-якій підтримці: порадою, новою ідеєю, волонтерською діяльністю. Ми відкриті для всіх, кому не байдуже наше майбутнє, бо наше майбутнє – це наші діти!