Пасхальна акція: кожна дитина отримала своє великоднє диво

Пасхальна акція: кожна дитина отримала своє великоднє диво

05.05.2020

«Пасхальна акція»  - це традиційна акція Фонду «МАМА плюс Я», яку ми проводимо напередодні Великодня. Заздалегідь  ми збираємо інформацію щодо потреб дитячих закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, закуповуємо і  відвозимо адресно. Посмішки, вдячність дітей надихають і мотивують  нас – дорослих, тому в цьому році ми провели наймасштабнішу «Пасхальну акцію» за всю історію Фонду. Географія нашої допомоги – 4 регіони України (Дніпропетровська, Запорізька, Київська та Кіровоградська області).

 

Не дивлячись на складну ситуацію з пандемією у світі, спільними зусиллями команда меценатів «МАМА плюс Я» зробила все можливе, щоб у дітей пасхальні свята були світлими і щасливими.    Завдяки нашим благодійникам та меценатам, нам вдалося зібрати та надати допомогу дітям-сиротам у розмірі 213 965 грн.

 

В Київській області: 

Вихованці 26 дитбудинків сімейного типу (240 дітей) отримали паски від компанії «Київхліб» та меценатів «МАМА плюс Я».

 

В Запорізькій області:

Благодійний фонд Соціальні Ініціативи надали 465 пасок для всіх ДБСТ та прийомних сімей м. Запоріжжя, Запорізького центру соціально-психологічної реабілітації, Гуляйпільської СЗ школи-інтернату, Мирненський центр соціально-психологічної реабілітації, Бердянській СЗ школі-інтернату. Кожна дитина отримала свою пасочку! Ми дякуємо за допомогу дружньому Фонду «Соціальні ініціативи» Бориса Шестопалова і Сергія Чекальського

 

В Кіровоградській області:

Подарунки на Великдень отримали діти-сироти з Кропивницького Центру соціально-психологічної реабілітації. Ми дізналися про потреби закладу у керівництва та виявилося, що дітям необхідні інтерактивні дошки та спеціальні гребінці для волосся! Завдяки, нашим меценатам, ми надіслали в Кропивницький подарунки, якими діти вже з задоволенням користуються.

Компанія KIDDISVIT передала підгузники до КЗ «Криворізький спеціалізований будинок дитини». А завдяки фінансовій допомозі Дмитра Томчука вдалося придбати стерилізатор для закладу.

Компанія Катеринославхліб передали 250 пасок для Дніпропетровської і Кіровоградської областей!

 

В Дніпропетровській області:

Солодкі подарунки від КатеринославХліб отримали діти з Дніпропетровського дитячого будинку-інтернату, Верхньодніпровського ДБІ №2, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Кіровоградської області, два ДБСТ із Дніпра та Кропивницького.

Корпорація BIOSPHERE мецената Андрія Здесенка придбала необхідні для малюків та дітей з інвалідністю підгузники. У Дніпропетровському спеціалізованому будинку дитини постійна потреба у цих засобах гігієни, оскільки тут діти з різними патологіями віком від 2 тижнів до 4 рочків.

 

 

Також діти-сироти з 6 інтернатних закладів (Дніпро, Верхньодніпровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Бердянськ, Кропивницький) та 3 дитячих будинків сімейного типу (Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький) отримали солодощі від компанії «Snack Production».

Окрім цього, ми передавали разом з солодощами, миючі засоби та розвиваючі ігри тим, хто цього потребував найбільше. Їх ми закупали за кошти благодійників та приватних підприємців.

 

Таким чином, понад 1000 дітей-сиріт з 4 регіонів нашої країни відчули турботу та отримали подарунки!

 

Добре слово і добрий вчинок – двері в душу дитини. Давайте робити все можливе, щоб діти-сироти ніколи не відчували себе самотніми. У них завжди має бути підтримка дорослих, які вірять в них і допомагають долати будь-які труднощі.

 

Меценати пасхальної акції БФ «МАМА плюс Я»:

Альберт Косеги, Дмитро Томчук, Юлія Наумова, Вікторія Вечерова, Олег Любкин, Дмитро Геращенко, Олена Істоміна, Олександр Вотинцев, Валентина Кислейко, Лілія Котляр, Наталя Базавлук, Анна Назаренко, Юлія Красна, Олена Степанова, Олена Степанян, Іван Гашенко, Марина Тройняк, Тетяна Ященко, Галина Ялова, Вікторія Затуловська, Ірина Пільх, Владлен Єрмаков, Л.В. Голуб, Ольга Подопригора, Альона Єфімова, Вікторія Янко, Філатова Марина, Сергій Фалюш, Сергій Бондаренко, Нечаєв Євген, Олександр Ковров, Морозова Маргарита, Мостова Ольга, Олександра Сотула, Оксана Морозова, Викторія Сінгер, Максим Сандалов, Радіон Овчаренко, Сергій Костенко, Ольга Лиманська, Марина Кузьменко, Людмила Польська, Тетяна Загоруй, Світлана Воробйова, Олена Литвиненко, Дмитро Капустін, Олексій Філатов, Дмитро Батура, Рижко Олена, Олексій Бондарчук, Олена Геллер, Анастасія Кузьміна, Воробйов Ігор, Куратченко Яніна, Демчук Сергій, Кущ Яна.

Ми вдячні Запорізькому титано-магнієвому комбінату, корпорації «Біосфера», магазину «Белеза», компанії Катеринослав Хліб, компанії КиївХліб, Благодійному Фонду "Соціальні ініціативи" Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського, компанії Snack Production, АБ «Кліринговий дім», компаніям «Kiddisvit» та «Золоте зерно».

 

Дякуємо дорогі меценати! Ваша підтримка цієї доброчинної акції свідчить про те, що всі ви - люди з великим серцем і не хочете залишатися осторонь проблем дітей про яких немає кому піклуватися! Ви – неймовірні!

 

Дякуємо за Великоднє диво!