Про нас

МАМА плюс Я

НАША МІСІЯ: сирота – це поранена душа! Даруємо нове життя дітям сьогодні – формуємо успішну Країну завтра! 

Наш Фонд працює щоб показати дітям новий світ, виявити їх здібності, розкрити таланти. Ми надаємо нові можливості сьогодні, щоб діти – сироти робили свідомий вибір в майбутньому.

13 років фонд працює над тим, щоб в Україні не було сирітства, кожна дитина мала люблячих і турботливих батьків.  Ми допомогли створити 489 прийомних сімей та 251 дитині  знайти   усиновителів.  Мета всіх наших акцій – підтримати дітей, виявити їхні таланти та здібності, надати профорієнтаційну та психологічну допомогу дітям, які через життєві обставини опинилися в менш сприятливих соціальних умовах.            

За 13 років до нас вже приєдналося 1500 меценатів, і з кожною нашою акцією їх кількість збільшується. Хто хоча б раз взяв участь в проектах фонду, стає не просто нашим партнером, він стає другом.  Щороку до нас приєднується близько 20 нових компаній і приватних осіб, а це значить, що більше стає соціально-відповідальних людей, які розуміють, що найкраща інвестиція – це інвестиція в майбутнє, в наших дітей. Вони всі наші, бо чужих дітей не буває! Навіть невелика допомога кожного з нас, може здійснити чиюсь мрію, зробить якусь дитину трохи щасливішою. А що може бути кращим за дитячу посмішку і щиру радість?

 

Звіт роботи за 2019 рік

ПРО ФОНД В ЦИФРАХ

0

Років досвіду

0

Дітям надана допомога

0

Заходів проведено

0

Приєдналося меценатів

НАША КОМАНДА