Skip to main content

 

 

 

 

 

 

 

 

Авторка цього лоту Надія Дзяк – дизайнерка українського бренду NADYA DZYAK, заснованого у 2008 році, і відомого поєднанням архітектурних форм із жіночною естетикою, а також своїми прозорими елементами, які принесли бренду міжнародну популярність та впізнаваність.

Головним елементом дизайну витончених моделей бренду є майстерне використання напівпрозорих тканин, які створюють оптичні ілюзії.

Знакові сукні бренду NADYA DZYAK полюбляють світові зірки, такі як Кайлі Міноуг, Мей Маск, Джемі Чон та інші.

Сукні бренду привертають увагу світових стилістів та фотографів, і публікуються у глянцевих журналах Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Marie Claire, L’Officiel та інші.

Лот – одна із знакових суконь бренду NADYA DZYAK – Sunrise Sheer Dress. Сукня створена у 2019 році. Натхненням створення сукні є перетинання кольорів природного явища – Північне сяйво. Фантазійну кольорову квітку дизайнер особисто викладає із прозорих плисированих воланів.

Сукня була презентована у вересні 2019 року на Paris Fashion Week. Вона дуже надихає світових фотографів та стилістів. Так, у 2021 році вона попала до об’єктиву всесвітньо відомого  фотографа Еллен фон Унверт, вона відома своєю співпрацею з Бейонсе, Монікою Белуччі, Демі Мур, а її роботи  публікуються у багатьох великих світових виданнях – Vogue, Vanity Fair, I-D та інші.

Також ця сукня була опублікована у португальському Vogue.

А у квітні 2021 року вона потрапила на обкладинку всесвітньо відомого глянцевого журналу Harper’s Bazaar Чехія.