Skip to main content

Ці стрічки змусять вас радіти разом з героями та захоплюватись їхньою силою духу і оптимізмом.

Поліанна / Pollyanna (2003)
Після смерті батьків одинадцятирічна Полліанна Віттієр переїжджає до тітки Поллі Харрінгтон, в будинку якої багато суворих правил та заборон. Але дівчинка пам’ятає, чому вчив батько – вміти радіти життю за будь-яких обставин. Весела і життєрадісна Полліанна заражає своїм оптимізмом усіх довкола.

Хористи / Les choristes (2004)
1949 рік. Безробітний учитель музики Клеман Матьє влаштовується наглядачем у школу-інтернат для проблемних підлітків. Жорстокий директор інтернату Рашен тримає у страху не тільки учнів, а й вчителів. Зайнявшись навчанням дітей співу, Матьє назавжди змінив їхнє життя.

Невидима сторона / The Blind Side (2009)
Майкл Оер, молодий афроамериканець, в черговий раз позбавляється житла, і його бере під свою опіку забезпечена сім’я, членом якої він згодом стає. Майкл володіє величезним ростом і титанічною силою і починає грати за шкільну команду в американський футбол. Успіхи у спорті та навчанні дозволяють йому отримати стипендію спортсмена і вступити на бюджетне відділення в Університет Міссісіпі.

За шкільною дошкою / Beyond the Blackboard (2011)
Героїня фільму – звичайна вчителька з великим серцем. Відвідавши дитячий будинок, вона, вражена рівнем викладання там, вирішує взяти справу у свої руки.

Листи Матері Терези / The Letters (2014)
У фільмі показано життя Матері Терези крізь призму листів, які вона протягом майже 50-річного періоду писала своєму давньому другу та духовному раднику, батькові Селесті ван Емем.

Бажаємо приємного перегляду!