Остання редакція: 08/07/21

Будь ласка, уважно ознайомтеся з даними Умовами використання сайту Благодійної організації «Благодійний фонд «Мама плюс Я» (“Умови”) перед тим, як користуватися cайтом https://mamaplusya.dp.ua/ («Сайт»). Ці Умови містять важливу інформацію про ваші права та обов’язки.

Використовуючи Сайт, ви підтверджуєте, що ви ознайомилися з даними Умовами, розумієте їх зміст і зобов’язуєтеся дотримуватися даних Умов у повному обсязі. Якщо ви не погоджуєтеся з даними Умовами, будь ласка, не використовуйте цей Сайт.

Під використовуваними в цих Умовах термінами «Мама плюс Я», «Фонд», «ми», «нас» або «наш» мається на увазі Благодійна організація «Благодійний фонд “Мама плюс Я”, неприбуткова організація (код ЄДРПОУ 41525151, адреса: 49027, м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, буд. 18А, кв. 20), яка здійснює благодійну діяльність за допомогою Сайту.

Збір та використання персональних даних у зв’язку з використанням вами Сайту здійснюються відповідно до нашої Політики приватності.

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі з приводу цих Умов або функціонування Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою fondmamaplusme@gmail.com. Також ви можете знайти відповідь на своє питання на нашому сайті у розділі “Питання і відповіді”.

Повна угода

Коротка версія: Дані Умови – це угода між нами та нашими користувачами. Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь дотримуватися цих умов та всіх діючих законів і правил. Ви повинні бути дієздатними.

Ці Умови і будь-які опубліковані на Сайті правила, включаючи нашу Політику приватності, складають повну юридично зобов’язуючу угоду між вами («ви» або «користувач») і «Мама плюс Я», що регулює ваше використання Сайту та збір благодійних внесків за допомогою Сайту.

Використовуючи Сайт, ви тим самим заявляєте і підтверджуєте, що:

(1) відповідно до законодавства вашої країни ви дієздатні та маєте право укладати цю угоду;

(2) законодавство вашої країни не обмежує вас у використанні Сайту;

(3) ви дотримуєтесь цих Умов та відповідних вимог законодавства.

Напрямки діяльності Мама плюс Я

Коротка версія: Сайт Мама плюс Я призначений для користувачів, які бажають зробити благодійний внесок або іншим чином допомогти Фонду, а також прийомних батьків/опікунів дітей-сиріт, дітей що позбавлені батьківського піклування та інших категорій бенефіціарів відповідно до Статуту, що потребують допомоги. Благодійна організація «Благодійний фонд «Мама плюс Я» допомагає дітям-сиротам. Засновником фонду є Наталя Сивак. Фонд не належить жодній з політичних партій, комерційних організацій або впливовим особам та фінансується за рахунок благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб. Всі документи фонду є на нашому сайті у розділі “Звіти та документи”.

Сайт Мама плюс Я – це інструмент для здійснення благодійної діяльності за наступними напрямками:

– Адресна допомога дітям-сиротам

– Здоров`я

– Інвестиції в майбутнє

– Благодійні Фестивалі «Мама+Я»

Сайт призначений для користувачів, які бажають зробити благодійний внесок (“Донори”) або іншим чином допомогти Фонду (“Волонтери”), а також батьків/опікунів дітей-сиріт, що потребують допомоги (“Бенефіціари”).

Допомогти

Коротка версія: Ви можете вносити разові та щомісячні благодійні платежі на користь Фонду за допомогою Сайту. Отримані Фондом кошти перетворюються на допомогу дітям. Ви можете ознайомитися з фінансовими і податковими звітами про використання коштів на Сайті.

За допомогою Сайту користувачі можуть робити благодійні внески на користь Фонду, який використовує їх за вищезазначеними напрямками. Ви можете внести одноразову допомогу або підключити підписку на щомісячний платіж на певну суму, яку можна скасувати у будь-який момент.

Звіти про використання благодійних внесків готуються Фондом щомісяця до кінця місяця за минулий місяць та публікуються за посиланням. Окрім цього, щорічно Фонд подає до податкової інспекції звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, звіти також доступні на нашому Сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, що платежі через наш Сайт забезпечуються провайдерами платіжних послуг, яких ми не контролюємо, а саме LiqPay. Як тільки ви переходите за посиланням для оплати, ви повинні дотримуватися умов використання, політики конфіденційності та інших політик таких провайдерів. Ні в якому разі Фонд не несе відповідальності за платіжні дані, оброблювані такими провайдерами.

Для переказу допомоги через наш Сайт, ви повинні надати інформацію про себе. Дізнайтеся більше про те, як ми обробляємо ваші персональні дані у нашій Політиці приватності.

Волонтери

Коротка версія: Якщо ви бажаєте допомогти дытям-сиротам та долучитись до ком`юніті волонтерів, ви можете стати волонтером Фонду.

Ми запрошуємо допомогти дітям не лише коштами, а й волонтерством.

За вашою вимогою, Фонд укладає відповідний договір про провадження волонтерської діяльності.

Сторонні сервіси та веб-сайти

Коротка версія: Використовуючи сайти та сервіси, які ми не контролюємо, ви повинні дотримуватися інших умов використання та політик приватності.

Деякі функції Сайту, як наприклад здійснення благодійного платежу, передбачають використання сторонніх сервісів і сайтів, які Мама плюс Я не контролює.

У випадку виникнення проблем ми докладемо всіх зусиль для їх вирішення. Однак ми не несемо відповідальності за контент та функціонал, які можуть пропонуватися на таких сайтах або такими сторонніми сервісами, а також за будь-які збитки, шкоду або інші грошові зобов’язання, що виникли в результаті використання вами таких сторонніх сайтів або сервісів.

Звертаємо увагу, щодо вашого користування сторонніми сайтами та сервісами застосовуються інші умови використання та політики приватності. Ні в якому разі Мама плюс Я не несе відповідальності за персональні дані, що обробляються сторонніми сайтами і сервісами.

Контент та інтелектуальна власність

Коротка версія: Фонд володіє Сайтом та всім його контентом. Ми надаємо вам певні права на використання Cайту та контенту у обсязі, передбаченому цими Умовами.

Сайт належить і контролюється Фондом. Усі матеріали Сайту, включаючи тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, аудіо- та відеозаписи, інтерфейси, програмне забезпечення, торговельні марки, комерційні найменування та інші («Контент»), а також авторські та інші права інтелектуальної власності на такий Контент належать Фонду або розміщені зі згоди власника.

Контент, або будь-які його елементи, забороняється використовувати без попереднього письмового дозволу Фонду або відповідних власників будь-яким чином, не передбаченим даними Умовами. За умови дотримання вами положень даних Умов Фонд надає вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію, без права на субліцензію та передання, на:

(i) використання Сайту з ваших персональних пристроїв на передбачених у даному документі умовах; та

(ii) (ii) доступ до та перегляд будь-якого Контенту, розміщеного на Сайті або за допомогою Сайту, виключно для особистого некомерційного використання.

У результаті завантаження або створення копій Контенту, ви не отримуєте яких-небудь прав на такий Контент. Ви не можете відтворювати, публікувати, передавати, поширювати, змінювати, створювати похідні твори чи іншим чином використовувати Контент з комерційною метою або незаконною метою без нашого попереднього письмового дозволу. Ви погоджуєтесь не змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності з матеріалів, завантажених чи роздрукованих із Сайту.

Фонд може змінювати умови або відкликати цю ліцензію чи припиняти надавати вам доступ до Контенту в будь-який час та з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Звертаємо увагу, що Мама плюс Я захищатиме свої права інтелектуальної власності всіма доступними способами правового захисту, включаючи кримінальне переслідування за серйозні правопорушення.

Відмова від гарантій та обмеження відповідальності

Коротка версія: Наш Сайт функціонує на умовах «як є», і ми не даємо жодних обіцянок і гарантій щодо його роботи. Ми не несемо відповідальності за збитки або шкоду, спричинені вашим використанням або неможливістю користуватися Сайтом або що іншим чином виникають відповідно до цієї угоди.

Сайт Мама плюс Я надається на умовах «як є». Якщо інше явно не передбачено цими Умовами або іншими політиками на Сайті, Фонд відмовляється від усіх гарантій, у максимально допустимих законодавством межах, стосовно Сайту, його функціоналу та контенту.

Фонд несе відповідальність за використання благодійних внесків відповідно до чинного законодавства України.

Однак ми не даємо жодних обіцянок або гарантій, зокрема, щодо точності, корисності, надійності та коректності роботи Сайту. Мама плюс Я не гарантує, що робота Сайту буде безперервною або безпечною, що будь-які дефекти будуть виправлені або що Сайт не містить вірусів або інших шкідливих елементів.

Фонд не несе відповідальності, якщо будь-яка інформація, матеріали, контент, доступні на Сайті, є неточними або неповними, а також за типографічні помилки або недоліки в тексті або інших матеріалах.

Ні в якому разі Фонд, його засновники, співробітники, підрядники або волонтери не несуть відповідальності за прямі, опосередковані, випадкові, спеціальні, присуджені та побічні збитки, пов’язані з використанням або неможливістю використання Сайту, включаючи, крім іншого, будь-які збитки, які виникли в результаті помилок, упущень і перебоїв в роботі, дефектів, вірусів, навіть якщо Фонд був повідомлений про можливість таких збитків.

Вищевикладені положення щодо відмови від гарантій та обмеження відповідальності застосовуються в обсязі, максимально допустимому застосовним законодавством.

Відшкодування збитків

Коротка версія: Ви несете відповідальність за використання Сайту. Якщо ви завдасте шкоди комусь іншому або вступите в суперечку, ми не будемо брати участь у її вирішенні.

У максимально допустимих чинним законодавством межах ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити «Мама плюс Я», наших партнерів, співробітників, підрядників і волонтерів, від будь-яких позовів, відповідальності, шкоди, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов’язаних або таких, що виникають в результаті: (i) порушення вами будь-якого з положень цих Умов, (ii) вашого використання / неналежного використання Сайту, контенту, функцій, доступних на Сайті, або (iii) порушення вами законів або прав третіх осіб.

Ви також погоджуєтесь відшкодувати Фонду будь-які збитки і витрати, понесені Фондом (включаючи гонорари або витрати на адвокатів, бухгалтерів, професійних радників та інших експертів) у зв’язку із захистом чи врегулюванням спорів, що виникли через використання вами Сайту для будь-яких протизаконних або заборонених цілей.

Ми залишаємо за собою право обирати способи юридичного захисту, які ми вважатимемо за потрібне, включаючи випадки, в яких ви звільняєте нас від відповідальності. Тому ви погоджуєтеся співпрацювати з нами в реалізації нашої стратегії захисту своїх прав.

Застосовне право і вирішення спорів

Коротка версія: Ця угода регулюється законодавством України. Ми сподіваємося вирішити всі питання мирним шляхом, але у випадку, якщо між нами виникне серйозна суперечка, вона повинна бути вирішена в суді України.

За винятком випадків, передбачених цими Умовами чи будь-якими іншими політиками, ці Умови написані та тлумачиться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-який матеріал на Сайті або ваше використання Сайту суперечить законодавству вашого місцезнаходження, Сайт не призначений для вас, і ми просимо вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення з законами своєї юрисдикції та їх дотримання.

Будь-який спір, конфлікт, вимога чи суперечка, що прямо чи опосередковано пов’язані з Сайтом чи цими Умовами, зокрема, їх дійсності, тлумачення чи застосування, повинні вирішуватися шляхом мирних переговорів безпосередньо з командою Мама плюс Я відповідно до принципів добросовісної та співпраці. Якщо шляхом переговорів не вдається досягти консенсусу, суперечка повинна вирішуватись виключно в судах України, з дотриманням правил підсудності, відповідно до чинного матеріального права України.

Всі претензії повинні бути пред’явлені протягом одного (1) року з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли застосовне законодавство вимагає більш тривалого періоду.

Електронні повідомлення

Надаючи нам свою електронну пошту через Сайт, ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо надсилати вам повідомлення на вказані вами контактні дані, зокрема, (i) повідомлення про оновлення на Сайті; (ii) інформацію або матеріали, що стосуються користування вами Сайтом, здійснення благодійних внесків та їх використання; (ііі) актуальну інформацію, пов’язану з діяльністю Фонду; (іv) запити з проханням допомогти підопічним Фонду; (v) інформацію щодо оновлення даних Умов.

У вас є можливість відмовитися від отримання електронних повідомлень від нас, слідуючи інструкціям, наведеним в таких повідомленнях.

Інші умови

Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або не застосовним, інші положення цих Умов залишатимуться в силі і підлягатимуть виконанню.

Ми можемо передати свої права та обов’язки за цими Умовами третій стороні, але це не вплине на ваші права чи наші зобов’язання за цим договором.

Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судовому або адміністративному провадженні, яке виникло на підставі або у зв’язку з використанням Сайту, в тій же мірі і на тих же умовах, що й інші ділові документи і записи, що були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цих Умов. У випадку суттєвої зміни, що може впливати на використання вами Сайту або на ваші права як користувача Сайту, ми повідомимо вас про такі зміни у розумні строки до набрання ними чинності шляхом розміщення відповідного повідомлення на Сайті або відправлення вам електронного повідомлення.

Контактні дані

Якщо у вас є питання або коментарі з приводу цих Умов, Сайту або діяльності Мама плюс Я, будь ласка, зв’яжіться з нами: fondmamaplusme@gmail.com +380 68 261 22 80, м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, буд. 18А, кв. 20