«Кімната щастя» – спеціально облаштована ігрова кімната в лікарні, де дитина, вилучена з неблагополучної родини, може знайти собі заняття, отримати психологічну підтримку спеціалістів, та на певний час забути про всі труднощі, які їм довелося пережити.

У лікарнях є особлива категорія дітей. Діти, яких вилучили з неблагополучних сімей. У лікарні вони проходять обстеження і чекають на вирішення своєї долі, поки проходять суди, а соціальні служби шукають прийомні сім’ї, які візьмуть на виховання цих дітей.

У лікарні діти мають знаходитися до тижня, по факту вони там перебувають 1 – 5 місяців. За цей час діти, які росли у несприятливих умовах, могли би проходити психологічну адаптацію і реабілітацію.

Рішення: створення і облаштування у лікарні ігрових кімнат розвитку, де діти змогли б займатися з психологами, розвивати свої спортивні та творчі здібності, навчатися та грати, знімати емоційну напругу після років життя в нелюдських умовах.

Створення «Кімнат щастя» проходить в декілька етапів.

1
етап

Розробка проєкту, будівельні роботи: демонтаж, ремонт, електротехнічні роботи, установка меблів та обладнання.

2
етап

Закупівля розвиваючих ігор, дидактичного матеріалу, книг, канцтоварів, розмальовок

3
етап

Організація роботи з дітьми вихователя, психолога, реабілітолога. Організація майстер-класів та навчання дітей під час перебування їх у лікарні.

Вже відкрито:

2 “Кімнати щастя” для дітей різного віку в КНП “Міська клінічна лікарня № 9” ДМР

Дизайнерський проєкт був розроблений також благодійно архітектурним бюро DRUID PROJECT BUREAU та інженером-проектувальником Дмитром Ященко. Підрядника обирали через електронну платформу Prozorro.

539357
гривень інвестовано в проєкт

За період грудень 2021 – лютий 2022

159
дітей охоплено
15
занять проведено
30
волонтерів залучено

Допомогти фонду

Ви можете пiдтримати Фонд прямо зараз та подарувати ще бiльше шансiв дітям-сирiтам жити в щасливих родинах.

Дякуємо за ваше бажання допомагати!