Проєкт підтримки здібностей дітей-сиріт.

Спрямований на розкриття та розвиток талантів і здібностей дітей, а також підтримку дитячих установ, в яких знаходяться діти-сироти.

За 2021 рік

99
дітей охоплено
80092
гривень інвестовано

Напрямок цільової допомоги

Оснащення дитячих закладів інноваційним обладнанням для розвитку здібностей дітей, особливо дітей з інвалідністю (інтерактивні дошки, інтерактивна підлога, спеціальні басейни тощо).

Напрямок адресної допомоги

Допомагаємо розвивати здібності дітей в дитячих будинках сімейного типу, опікунських та прийомних сім`ях, купуємо необхідне спортивне або музичне обладнання, інструменти для розвитку, форму тощо, підтримуємо їх у творчих починаннях, знайомимо із видатними особистостями, аби розкрити дитячі здібності, підтримати та допомогти соціалізуватись у суспільстві.

В рамках проєкту ми їздили з нашою підопічною Дар’єю до Києва, аби її навчила вокальної майстерності Наталія Могилевська, купували мобільні телефони та комп’ютери для дітей з опікунських сімей, яким не було на чому навчатися в період карантину, оплачували відпочинок у літньому таборі для здібних дітей, які живуть у притулку Благодійного Фонду «Квант Милосердя».
В Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» закупили парти зі стільцями для малюків та комплект меблів-трансформерів, аби дітям було комфортно розвиватися.
Здійснили мрію Артура з дитячого будинку сімейного типу Деревянко, який мріяв про професійний інструмент акордеон.

Допомогти фонду

Ви можете пiдтримати Фонд прямо зараз та подарувати ще бiльше шансiв дітям-сирiтам жити в щасливих родинах.

Дякуємо за ваше бажання допомагати!