Skip to main content

Дитячі фільмі та мультфільми розповідають нам історії про дітей-сиріт. Так ми познайомились з маленьким Гаррі Поттером, Пітером Пеном та Попелюшкою.
Сьогодні ми пропонуємо добірку фільмів та серіалів, обов’язкових для перегляду. Це занурить вас у світ героїв, їхнє життя та досягнення.

Ферзевий гамбіт / The Queen’s Gambit (2020)
Події серіалу, заснованого на однойменному творі американського письменника Волтера Тевіса, розгортаються навколо Бет Гармон, що опинилася в дитячому притулку в Кентуккі після того, як в її родині сталася трагедія. Будучи замкнутою і похмурою дівчинкою, Бет випадково відкрила в собі дивовижну здатність до гри в шахи, а також непомітно пристрастилася до транквілізаторів, які використовували в притулку в якості заспокійливого засобу для дітей. Переслідувана особистими демонами і опинившись на слизькому шляху наркозалежності, героїня вступає в доросле життя з єдиною метою — досягти успіху в світі шахів, де домінують чоловіки…

Енн / Anne with an E (2017-2019)
У центрі сюжету драматичного серіалу «Енн» знаходиться тринадцятирічна дівчинка, яка більше десяти років провела в притулку для сиріт. Вона рано втратила своїх батьків і тому не отримала привілеї дитинства.
Раптово Енн отримує звістку про те, що вона незабаром відправиться до прийомних батьків. Дівчинка вже передчуває нове життя і сподівається на те, що зможе знайти своє щастя. Незабаром вона опиняється в будинку літньої жінки і її старшого брата. Нові прийомні батьки швидко з’ясовують, що Енн потрапила до них завдяки випадку. Насправді вони хотіли удочерити іншу дівчинку. Для головної героїні ця подія стає справжнім ударом. Вона змушена відправитися назад. Однак Енн не збирається повертатися в притулок. Замість цього вона опиняється на вулицях міста. А в цей час люди, у яких вона була в будинку, розуміють, що хочуть повернути її. Незважаючи на помилку, вони готові прийняти її і стати прийомними батьками. А в цей час Енн звинувачується в злочинах, які вона ніколи не скоювала.

Пригоди маленького Ремі / Rémi sans famille (2019)
Історія десятирічного хлопчика Ремі, що втік від своєї названої матері в пошуках рідної сім’ї, і приєднався у своїй нелегкій подорожі до компанії мандрівного музиканта, разом із яким йому доведеться перебороти багато труднощів і пройти низку складних випробувань, а також знайти справжніх друзів, які допоможуть йому досягнути поставленої мети.

Діти Уіндерміра / The Windermere Children (2020)
Серпень 1945 року. До Великобританії за програмою реабілітації «дітей війни» приїжджає три сотні підлітків, які дивом вижили у фашистських концтаборах. У них немає нікого і нічого, окрім пожитків та страшного досвіду за плечима. Ніхто з них не знає, що чекає на них на новому місці в Озерному краї, але вони не залишають надії на світле майбутнє, адже найстрашніше вже позаду…

Авґуст Раш / August Rush (2007)
Молодий харизматичний ірландський гітарист і американська віолончелістка з престижної сім’ї полюбили один одного. Після чарівної зустрічі в Нью-Йорку, обставини виявляються сильнішими за них і вони змушені розлучитися. Народжена дитина, Еван, за настільки ж нещасливим збігом обставин опиняється в одному з нью-йоркських притулків і намагається знайти своїх батьків за допомогою музики…