Skip to main content

Протягом року війни українські діти переживають безліч труднощів. Вони втратили втратили звичне життя, більшість отримали травми та шок. Вирішувати психологічні проблеми потрібно вже зараз, щоб у майбутньому діти могли повноцінно жити. І благодійні заходи – це ще один доступний для батьків спосіб морально підтримати дітей, відволікти їх від війни.

В рамках проєкту “Повернення вкраденого війною дитинства” та за підтримки компанії Алло @allo ми організовуємо “Goodness Fest” – захід, спрямований на психоемоційне розвантаження дітей віком 6-14 років, які перебувають в постійному стресі через війну.

23 лютого другий Goodness Fest відбувся у Львові.

Діти й батьки поринали у світ ілюзій разом з неймовірним та вправним фокусником, створювали патріотичні листівки власними руками, чарували над власними виробами з глини. Діти захоплено танцювали, гралися і співали разом з веселими аніматорами, а шоу мильних бульбашок нікого не залишило байдужим. Навіть дітлахи, які несміливо заходили в залу, наприкінці свята радісно стрибали й обіймали казкових героїв.

Наприкінці свята кожна дитина отримала пакунок з подарунками: цікавезні настільні ігри, набір для творчості, іграшки і солодощі. Тепер ці діти матимуть, чим себе розрадити під час тривог чи суму. Та головне, вони відчули, що про них пам’ятають і піклуються!

Завдяки генеральному партнеру – компанії Алло і друзям фестивалю 100 дітей отримали подарунки, солодощі і незабутні емоції.

Батьки були щасливі за своїх дітей, але й самі з радістю споглядали за фокусами, співали пісні та фотографувалися на фоні чарівної фотозони. Дякуємо усім, хто був частиною цього доброго свята!

Дякуємо нашим друзям за підтримку:

ПрАТ “Львівобленерго”; Патріарший дім (локація); Країна мрій, ілюзіоніст Микола Дубина, фотографи Яким Світанко та Інна Гевко, мобільний фотограф Stella Venua, Студія декору UsSo agency, Керамічний простір м. Львів, волонтерська ініціатива “Ліпка-Здибка”, “Стасенко та Партнери”,  Логопедичний центр “Розмовляйко”,  кондитер Христина Панік, ведучий Віталій Сіліванов та інші.

У складні дні напередодні річниці повномасштабного вторгнення особливо важливо дарувати такі світлі та яскраві емоції! Наступні фестивалі відбудуться в березні у Дніпрі і Запоріжжі.