Skip to main content

Війна змушує українські родини покидати все і тікати від обстрілів чи окупації. Особливо важко це переживають діти, які втратили звичне життя, більшість отримали травми та шок. «Потрапили з дитиною під авіаудар, отримали контузії та травми, дивом вижили, квартира непридатна до життя», «до Одеси ми доїхали 22 квітня виснажені вщент», «дитина зазнала травму під час виїзду через Василівку» – батьки розповідають, як вивозили дітей з-під обстрілів, рятували з окупації. Ці події безпосередньо впливають на психоемоційний стан дітей, вони бояться гучних звуків, бояться бути далеко від батьків.

Вирішувати психологічні проблеми потрібно вже зараз, щоб у майбутньому діти могли повноцінно жити. Психологи та спеціальні реабілітації можуть допомогти, але доступні не для кожного. Тому благодійні заходи – це ще один доступний для батьків спосіб морально підтримати дітей, відволікти їх від війни.

В рамках проєкту “Повернення вкраденого війною дитинства” та за підтримки компанії Алло @allo ми організовуємо “Goodness Fest” – захід, спрямований на психоемоційне розвантаження дітей віком 6-14 років, які перебувають в постійному стресі через війну.

21 лютого перший Goodness Fest відбувся в Одесі.

Дітей зустрічала 2-метрова панда, а потім вони поринали у світ мрій: настільні ігри, майстер-класи, яскраві кульки, веселі аніматори та вражаюче наукове шоу… і, звичайно, ж подарунки! Кожна дитина могла знайти собі цікаву розвагу, хтось створював карти бажань, хтось – справжні свічки! Більш активні діти співали й танцювали разом з аніматорами або грали в розвиваючі ігри.

Наприкінці свята кожна дитина отримала пакунок з подарунками: цікавезні настільні ігри, набір для творчості, іграшки і солодощі. Тепер ці діти матимуть, чим себе розрадити під час тривог чи суму. Та головне, вони відчули, що про них пам’ятають і піклуються!

“Я хочу, щоб закінчилася війна” – написала дівчинка на своїй карті бажань. Це була спільна мрія кожного учасника фестивалю, тож усі разом, діти і батьки, загадували найзаповітніше бажання!

Завдяки генеральному партнеру – компанії Алло і друзям фестивалю 100 дітей отримали подарунки, солодощі і незабутні емоції.

Дитячі очі горіли яскравіше, ніж зірки на небі. Навіть батьки на деякий час поринули у безтурботний світ розваг і радості, де немає труднощів. Дякуємо усім, хто був частиною цього доброго свята!

Дякуємо нашим друзям за підтримку:

Odessa Factory Group (локація); Logos school, Generator game, Країна мрій, Family show (майстер-класи і анімація); фотографи Дмитро Сичов і Павло Прозоров, відеограф Андрій Семіненко, Панда Шурік, декоратори Родіонова Катерина та Фотозона Remark, Студія аеродизайну ШароМама, кондитер Анна Агеєнко, ведучий Віталій Сіліванов.

Це так потрібно дітям і дорослим, особливо під час війни! Наступний фестиваль відбудеться 23 лютого у Львові.