Традиційнi акції Фонду. Разом з волонтерами Фонд вітає дітей в найтепліші свята: Пасха, Різдво, День Святого Миколая.

Дарунки дітям індивідуальні. Адресні. З любов’ю.

Пасхальна акція

Пасхальна акція – це традиційна акція Фонду, яку ми проводимо напередодні Великодня. Заздалегідь ми збираємо інформацію щодо потреб дитячих закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, закуповуємо і відвозимо адресно. Ми дуже трепетно ставимося до кожного подарунку, який робимо дітям. Продумуємо все до дрібниць, консультуємося з керівництвом, дитячими психологами.

Робимо запити у кожен дитячий заклад та просимо виділити найголовніші потреби, які не може вирішити держбюджет. А також додаємо солодощі та паски дітлахам.

За 2021-2022 роки

3425
дітей
3
області
20
закладів
941337
гривень інвестовано

Зимовий марафон до Дня Святого Миколая

Посмішки, вдячність дітей надихають і мотивують нас – дорослих, тому кожного року ми проводимо Зимовий марафон, під час якого вітаємо всіх підопічних Фонду з 4 регіонів країни. Подарунки адресні та індивідуальні для кожного закладу та дитини.

Разом із волонтерами, аніматорами та розважальною програмою Фонд вітає дітей із новорічними святами.

За 2021 рік

1400
дітей
4
області
22
заклади
412657
гривень інвестовано

Новорічні іграшки

У найчарівніше зі свят мають здійснюватися дитячі мрії. Фонд збирає дитячі побажання і записує їх на новорічних іграшках. Цими іграшками ми прикрашаємо ялинки в крупних дитячих магазинах. Кожен, хто бажає зробити подарунок не тільки власній дитині, а ще й конкретній дитині з конкретного дитячого закладу, може придбати подарунок, покласти його під ялинку та обміняти на ялинкову прикрасу.

За 2021 рік

103
дітей
31
благодійник
5
закладів
155420
гривень інвестовано

Допомогти фонду

Ви можете пiдтримати Фонд прямо зараз та подарувати ще бiльше шансiв дітям-сирiтам жити в щасливих родинах.

Дякуємо за ваше бажання допомагати!