Skip to main content

✅ Відвезли допомогу шелтеру “Добро на Амурі”, де зараз знаходиться 235 людей з 12 міст України. Передали одяг і теплі пледи, дитячі книги, іграшки, манежі, сліпи, ковдри і подушки, хула-хупи, солодощі. Дякуємо Анастасії Соколюк, Мальтійській службі допомоги та організації Team4UA за більшу частину допомоги, яку ми відвезли людям.

✅ Підбили підсумки Пасхальної акції! 1730 дітей-сиріт привітали! Дякуємо усім меценатам та волонтерам!

✅ Почали збір гуманітарної допомоги для жителів селища із зони бойових дій! Вже зібрали 70% продуктів та засобів гігієни, а також 10% медикаментів. Дякуємо за допомогу Ларі Неруш @laranerush, Віталію Березницькому, Анні Островській, благодійній організації «ТАПС» та компанії KIDDISVIT.

✅ Завдяки Івану Гашенко закрили запит від Будинку Милосердя при Свято-Покровському храмі в ж/м Одинківка (м. Дніпро), які отримали кухонне приладдя і посуд.

✅ Родина з 4 дітьми під опікою отримала Великодні набори та візочок для майбутнього малюка. Дякуємо Насті Соколюк та благодійникам Франції.

✅ ДБСТ Хрустальова з П’ятихаток отримали гуманітарну допомогу і Великодні набори

✅ Для ДБСТ Шишкіна (8 дітей) з П’ятихаток відправили продукти, солодощі та засоби гігієни.

Відправили більше 50 посилок з адресною допомогою, 24 адресати вже отримали гуманітарну допомогу.

✅ Для переселенців (батьки та 4 дітей) з Торецька до Дніпра передали 2 подушки, розкладачка, продукти харчування, ігри для дітей та розмальовки, бо дітям немає чим себе розрадити.

✅ Для переселенців (4 людей) з Харкова до Дніпра передали продукти харчування та засоби гігієни.

✅ Для матері з дитиною, які евакуювалися з Бахмута до Дніпра передали продукти, засоби гігієни,

✅ Для переселенців (5 дорослих та 14-річна дитина) з Сєвєродонецька до Дніпра, які перебувають в гуртожитку, передали продукти та засоби гігієни.

✅ Переселенцям (жінка з 2 дітьми) з Кремінної до Кам’янського, які виїхали лише з речами першої необхідності, передали продукти, засоби гігієни, ігри для дітей.

✅ Допомогли малозабезпеченій родині з маленькою дитиною з м. Запоріжжя, передали дитяче харчування, продукти, засоби гігієни, деякий одяг для малюка.

✅ Для переселенців (2 дорослих та 2 дітей) з Донецької області до Дніпра передали продукти, засобі гігієни, підгузки та суміш, дитячі фруктові пюре, 2 подушки, постіль, пледи та канцовари для дитини.

✅ Для переселенців (жінка з 2 дітьми) з Донецької області до Дніпра передали продукти, засоби гігієни, дитячий одяг.

✅ Для переселенців (3 дорослих і 1 дитина) з Краматорська до Дніпра передали продукти, засоби гігієни, іграшки для дитини.

✅ Для матері-одиначки з 1,5 річною дитиною з м. Кривий Ріг передали продукти, дитяче харчування, підгузки, дитячий одяг та взуття.

✅ Для переселенців (5 людей: 3 жінки, з яких 1 вагітна жінка) передали підгузки, засоби гігієни, дитячу пляшечку та іграшки, продукти.

✅ Відправили допомогу 2 жінкам та маленькій дитині з м. Переяслав: підгузки, засоби гігієни, дитячу сумів та деякі медикаменти.

✅ Для переселенців (жінка з 7-річною дитиною) з-під Авдіївки до смт. Петропавлівка Дніпропетровської області передали продукти та засоби гігієни.

✅ Для переселенців (2 жінки та 2 дітей) з Житомирської області в м. Кам’янське відправили засоби гігієни та продукти харчування.

✅ Для матері-одиначки з 3 дітьми з с. Нерубайське Одеської області передали продукти, засоби гігієни, підгузки.

✅ Для малозабезпеченої родини (2 жінки та 6-місячні двійнята) з м. Дніпро передали манеж, підгузки, дитяче харчування, продукти і деякі ліки.

✅ Для переселенців (жінка з 2 дітьми) з Кремінної до Дніпра передали продукти, засоби гігієни, канцтовари для дітей та деякі ліки.

✅ Для матері з 4 дітьми з с. Новомиколаївка Дніпропетровської області передали засоби гігієни та продукти харчування.

✅ Для багатодітної родини (5 дітей) з м. Запоріжжя, передали продукти харчування, засоби гігієни та побутову хімію.

✅ Для переселенців (4 людей: 1 жінка, 1 дитина, 2 літніх людей, 1 з інвалідністю) з Лисичанська до Верхньодніпровська передали продукти та засоби гігієни.

✅ Для переселенців (2 дорослих та 1,8-річна дитина) зі Слов’янська до Дніпра передали підгузки, дитяче харчування, засоби гігієни, продукти і візочок для дитини.

✅ Для малозабезпеченої родини (2 жінки та 2 дітей) з м. Запоріжжя відправили продукти та засоби гігієни.

✅ Для переселенців (2 дорослих та 1 дитина) з Харкова до Дніпра передали продукти, засоби гігієни, іграшки та деякий одяг для дитини.

✅ Для малозабезпеченої родини (жінка, паралізована літня жінка та 8-місячна дитина) з м. Кам’янське передали продукти, засоби гігієни, дитяче харчування та підгузки.

Загалом за 5 днів охопили 2500+ людей в різних регіонах України!

Дякуємо за допомогу у закритті запитів Борису Шестопалову, Лілії Котляр, Альберту Косегі, компанії Uklon в м. Дніпро, компанії KIDDISVIT, компанії Біосфера, компанії Малбі, Ларі Неруш та команді благодійників, компанії Франсуа, Дмитру Ященку, Володимиру Локшину, Сергію Кочергіну, АТ “Дніпрогаз” та Анастасії Соколюк, Team4UA, Мальтійській службі допомоги, благодійникам Франції та України, а також усім, хто допомагає!

Тим часом ми продовжуємо працювати над закриттям адресних запитів та зборів, слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до допомоги!

Картка Приватбанка: 5363542012181138

РАХУНОК В PAYPAL: +380682612280 або fondmamaplusme@gmail.com