Skip to main content

✅ Продовжили вітати дітей-сиріт та дітей під опікою в рамках Пасхальної акції. Загалом привітали більше 1700 дітей!

✅ Доставили великодні набори ДБСТ Соболь з смт. Солоне. Дякуємо Ларі Неруш, компанії Франсуа, команді благодійників, а також діткам з США: Антошці, Маріанні, Амалії та їхньому класу за зібрані кошти для випікання пасочок українським дітям ❤️

✅ Відвезли великодні набори та необхідні речі дітям з інвалідністю в Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат.

✅ Малозабезпечена родина (6 дорослих, 2 дитини) з смт. Діївка Дніпропетровської області, отримала продукти харчування від Фонду.

✅ Для переселенців (2 дорослих та 1,10-річна дитина) з Костянтинівки Донецької області до Дніпра, передали продукти, засоби гігієни, підгузки 5, дитяче взуття 22 розміру.

✅ Завдяки благодійникам змогли закрити 3 запити з областей заходу України:

1) Переселенці (мати з 6-річною донькою) з Маріуполя до Вінниці отримали допомогу.
2) Мати з 7-місячною дитиною, яка евакуювалась з Чернігова до Вінниці отримала дитяче харчування, продукти та засоби гігієни.
3) Переселенці (мати з 2 дітьми) з Чернігова до Закарпатської області отримали продукти, підгузки, засоби гігієни.

✅ Малозабезпечена родина (2 дорослих та 2 дітей) з м. Покров Дніпропетровської області отримала продукти, підгузки, засоби гігієни від Фонду.

Дякуємо за допомогу у закритті запитів компанії Uklon @uklon.ua в м. Дніпро, компанії KIDDISVIT @kiddisvit.ua, компанії Біосфера @biosphere_corporation, Ларі Неруш та команді благодійників, Дмитру Ященку, Сергію Кочергіну, АТ “Дніпрогаз” та Анастасії Соколюк @nastyasokoliuk, Team4UA @team4ua, Мальтійській службі допомоги @malteser_ukraine, благодійникам Франції та України, а також усім, хто допомагає!

Окремо дякуємо усім меценатам та волонтерам, які допомагають в реалізації Пасхальної акції 2022! Розповімо про них більше в наступних публікаціях. Залишайтесь з нами!

Тим часом ми продовжуємо працювати над закриттям адресних запитів та зборів, слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до допомоги!

Картка Приватбанка: 5363542012181138

РАХУНОК В PAYPAL: +380682612280 або fondmamaplusme@gmail.com