Skip to main content

За 5 днів нашим працівникам та волонтерам вдалося закрити 132 адресних запити з 21 області України (Дніпропетровська, Одеська, Закарпатська, Київська, Харківська, Вінницька, Тернопільська, Миколаївська, Запорізька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Чернівецька, Черкаська, Полтавська, Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Рівненська, Кіровоградська). Це більше 530 людей, з який більше 400 – діти!

Відвезли допомогу притулку «Квант Милосердя», де перебувають жінки і діти.

Нагадуємо, що з 4 травня прийом нових заявок призупинено! Наразі ми продовжуємо обробляти запити, які надійшли до 04.05!

Доставили генератор для скиту Святогірської лаври в Донецькій області! Дякуємо усім благодійникам! Розкажемо детальніше згодом!

Волонтери селища Очеретине, куди ми нещодавно відправляли гуманітарну допомогу, продовжують роздавати її незважаючи на обстріли!

Отримали гуманітарну допомогу від благодійників: продукти, засоби гігієни, дитяче харчування та підгузки!
Закупили за кошти Фонду додатково продукти та медикаменти!

Дякуємо за допомогу: компанії KIDDISVIT, компанії Biosphere Corporation; громадській організації та керівникам волонтерського центру і Владиславу Віхтю та Іллі Кокарєву; Агентство брендов и ивентов RGB IDEA GROUP, Валерію Павловському, Сергію Кочергіну, Еліні Ландман, Надії Корнєєнковій, команді Uklon в Дніпрі, кондитерській компанії “Ням-Ням”, компанії Золоте Зерно , Анастасії Соколюк та Мальтійська служба допомоги, благодійницям Карині та Юлії, Центр Прикладної Освіти Логос, БО БФ «Коло» та компанії Genesis Logistic, а також усім, хто допомагає!

Підтримати нас:
Картка Приватбанка: 5363542012181138
РАХУНОК В PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com