Skip to main content

? Отримали 50 продуктових наборів для ДБСТ до Великодня від Благодійного фонду “Янголи спасіння”. Дякуємо за допомогу!
✅ Відвезли допомогу притулку “Квант Милосердя” (м. Дніпро), де зараз перебуває 15 дорослих та 14 дітей. Передали запас продуктів харчування та засобів гігієни.
✅ Закрили 8 адресних запитів з Одеської області завдяки меценату та благодійнику Еліні Ландман! Дякуємо за допомогу та підтримку нашої діяльності в Одеській області!
✅ ДБСТ Хрустальова з м П’ятихатки отримали продукти харчування та засоби гігієни від Фонду.
✅ Для матері-одиначки з Миколаївської області відправили підгузки, пелюшки, дитяче харчування, продукти, побутову хімію.
✅ Для переселенців (3 жінки та 1 дитина) з Донецької області в смт. Іларіоново відправили продукти харчування та засоби гігієни.
✅ Для матері-одиначки з 3 дітьми (наймолодшій 6 місяців) з с. Дмитрівка Синельниківського району відправили продукти, дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни.
✅ Для малозабезпеченої родини (4 дітей) з м. Верхньодніпровськ передали продукти харчування та засоби гігієни.
✅ Для малозабезпеченої родини з маленькою дитиною з Дніпра передали продукти, дитяче харчування, підгузки та засоби гігієни.
✅ Для жінки з дитиною з м. Київ надали підгузки, вологі серветки та продукти харчування. Дякуємо волонтерам за допомогу у закритті запиту!
✅ Для переселенців (жінка та 6-річна дитина) з Харкова до Дніпра передали продукти, засоби гігієни, медикаменти.
✅ Для переселенців (мати з дитиною) з Харкова до Павлограду відправили дитяче харчування, підгузки, продукти, засоби гігієни, побутову хімію, постіль, рушники.
✅ Для сімейної пари, переселенців з Маріуполя до Дніпра, передали продукти, посуд, рушники, постіль, подушки та плед.
✅ Для малозабезпеченої родини (2 дорослих та 3 дітей) з м. Верхньодніпровськ відправили продукти харчування та засоби гігієни.
✅ Для переселенців (жінка з 8-річним сином) з Бахмута до с. Дніпровське передали продукти, засоби гігієни, побутову хімію, іграшки для дитини.
✅ Для переселенців (5 дорослих та 3 дітей) з Харкова до Верхньодніпровська відправили продукти та засоби гігієни.
✅ Для матері-одиначки з 10-місячною дитиною з м. Кам’янське передали продукти, дитяче харчування, засоби гігієни, підгузки..
✅ Для малозабезпеченої родини (2 дорослих та 2 дітей) з м. Покров Дніпропетровської області відправили продукти, підгузки, засоби гігієни.
✅ Для переселенців жінка з 8-річною дитиною) з Лисичанська до Верхньодніпровська передали продукти харчування, засоби гігієни, рушники, постіль, побутову хімію.
✅ Для малозабезпеченої родини (4 дітей та 2 дорослих, 1 з яких лежача жінка з інсультом) з м. Верхньодніпровськ відправили дитяче харчування, продукти, підгузки для дорослих, засоби гігієни).
✅ Для переселенців (мама та 2 дітей 3 і 7 років) з смт. Очеретине Донецької області до Дніпра потрібні продукти, засоби гігієни, ліки, дитячі іграшки та канцтовари, 2 подушки.
✅ Для переселенців (3 дорослих та 2 дітей) з Сєвєродонецька в Павлоград передали ліки, продукти, засоби гігієни, пледи, постіль.
✅ Для матері-одиначки з 1,3 річною дитиною з м. Кам’янське передали продукти, підгузки та засоби гігієни.
✅ Для матері-одиначки, яка втратила роботу (м. Кам’янське) передали продукти, засоби гігієни, ліки для літніх людей, з якими проживає жінка.
✅ Для 2 людей літнього віку та 1 дитини в м. Жовті Води відправили продукти, засоби гігієни та плед.
✅ Для родини (3 дорослих, 1 дитина), яка евакуювалась з Запоріжжя в Кіровоградську область відправили підгузки, дитяче харчування та засоби гігієни для дитини, іграшки, одяг та взуття для хлопчика 2 років.
✅ Для переселенців (3 дорослих та 2 дітей) з Харкова до Дніпра відправили продукти харчування та засоби гігієни.
Дякуємо за допомогу у закритті запитів компанії KIDDISVIT, Еліні Ландман, БФ “Янголи спасіння”, компанії Biosphere Corporation, Ларі Неруш та команді благодійників, Сергію Кочергіну, АТ “Дніпрогаз” та Анастасії Соколюк, Team4UA, Мальтійська служба допомоги, благодійникам Франції та України, а також усім, хто допомагає!
Підтримати нас:
Картка Приватбанка: 5363542012181138
РАХУНОК В PAYPAL: +380682612280 або fondmamaplusme@gmail.com

КЛІРИНГОВИЙ ДІМ
БО «БФ «МАМА плюс Я»
UA043006470000026001001157822
АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»
МФО 300647
ЄДРПОУ 41525151