Skip to main content

В нелегкі часи ми маємо гуртуватися та продовжувати працювати!

“Немає чого їсти”, “допоможіть моїм дітям”, “благаємо про допомогу” – це слова, які ми, напевно, зустрічаємо в запитах найчастіше. І ми розуміємо, що зупинятися не маємо права.

За період з 20 по 27 червня ми не зупинялись і зробили:

✅ Закрили 110 адресних запитів! Це означає, що 110 родин з дітьми (а це більше 400 людей) отримали такі необхідні продукти й засоби гігієни! Щоб сформувати пакунок на кожну родину, в середньому потрібно 2500-3000 гривень в грошовому й товарному еквіваленті.

✅ Відправили 59 посилок поштою!

Відвезли допомогу нашим підопічним закладам: притулку Квант Милосердя, ДБСТ Соболь, шелтеру, прийомній родині Ковтун – загалом допомогли 70 дітям

Прийняли і розвантажили до 10 тон гуманітарної допомоги від Austrian Aid Community. Дякуємо австрійському фонду і нашим волонтерам!

Закупили й відвезли міксер та спеціальне харчування 50+ дітям з інвалідністю з Дніпропетровського дитячого будинку-інтернату

Зібрали, завантажили й відправили 4 тони гуманітарної допомоги для 1500 людей селищ Очеретине та Новоолександрівка!

Дякуємо благодійникам, завдяки яким нам вдається закривати таку кількість запитів:

Юрію Звонарю та благодійникам Києва, благодійному фонду «Перемога» @prmg.dnipro та RGB idea group @rgbideagroup, Валерію Павловському, Сергію Кочергіну, Надії Корнєєнковій @korneenkova_nadia, команді Uklon @uklon.ua в Дніпрі, кондитерській компанії “Ням-Ням” @sweets_nymnym_ua, компанії Золоте Зерно @zolotezerno.ua , центру “Логос” @logos_ukraine, БО БФ «Коло» та компанії Genesis Logistic, організації «CHD», компанії Малбі, Тетяні Романчук, Благодійному Фонду Наталії Могилевської @nataliya_mogilevskaya , ТМ Хуторок @nepidvede , Фонду “Трушна перемога” @trushnaperemoha, Фонду “Наша справа Україна” @nashaspravaua, фабриці “Селан”, бренду “GUM Ukraine” @gum_ukraine , а також усім, хто допомагає!

Особлива подяка компанії KIDDISVIT @kiddisvit.ua за співпрацю й допомогу в закритті запитів та всебічну підтримку.

Також дякуємо Еліні Ландман за допомогу в закритті запитів в Одеській області.


PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com

Приватбанк: 5363542012181138