Skip to main content

Звітуємо за 5 – 14 червня!

✅ За 10 днів роботи працівниками та волонтерами Фонду було закрито 137 запитів, це більше 660 людей, з яких більше 430 дітей, що отримали допомогу.

✅ Відправили більше 50 посилок поштою!

✅Отримали допомогу від Надії Корнєєнкової! Дякуємо за дитяче харчування та одяг для малюків!днів!

✅ Передали набір продуктів та засобів гігієни для багатодітної родини з 12 (!) дітьми!

✅ Відвезли харчування, підгузки, пелюшки в дитячу лікарню (м. Дніпро). Також передали медичні халати та антисептики від Анастасії Соколюк!

✅ Відвезли продукти, засоби гігієни та солодощі в Будинок Милосердя при Свято-Покровському храмі в ж/м Одинківка, притулок Квант Милосердя та будинок матері і дитини з Дніпра.

💙 Забрали допомогу від компанії Danone, Фонду Коло та Валерія Павловського! Дякуємо! Детальніше розповімо окремо!

💛 Отримали тираж стікерів для маркування гуманітарної допомоги. Дякуємо за допомогу компанії MV-Print!

Дякуємо благодійникам, завдяки яким нам вдається закривати таку кількість запитів:

компанії KIDDISVIT, Еліні Ландман, компанії Danone, компанії Біосфера; громадській організації та керівникам волонтерського центру і Владиславу Віхтю та Іллі Кокарєву; Юрію Звонарю та благодійникам Києва, благодійному фонду «Перемога» та RGB idea group, Валерію Павловському, Сергію Кочергіну, Надії Корнєєнковій, команді Uklon в Дніпрі, кондитерській компанії “Ням-Ням”, компанії Золоте Зерно, Анастасії Соколюк, благодійницям Карині та Юлії, центру “Логос”, БО БФ «Коло» та компанії Genesis Logistic, організації «CHD», компанії Малбі, Тетяні Романчук, Благодійному Фонду Наталії Могилевської, ТМ Хуторок, Фонду “Трушна перемога” @trushnaperemoha, а також усім, хто допомагає!