Skip to main content
Протягом тижня ми продовжували працювати над закриттям адресних запитів, які отримали до 2-4 травня. Закрили 62 запити (детальніше в Instagram), ще більше 30 в опрацюванні та більше 150 незакритих!
Нагадуємо, що ми призупинили прийом заявок, адже не встигаємо обробляти весь потік та потребуємо допомоги з продуктами, засобами гігієни, медикаментами та коштами.
Також, протягом тижня продовжували роздавати гуманітарну допомогу жителям селища Очеретине Донецької області. Через постійні обстріли місцеві волонтери не могли швидко доставити допомогу літнім людям та людям з інвалідністю. Дякуємо благодійникам!
Продовжуємо збирати кошти на закриття великих зборів: на генератор, операційний стіл, ліжка та матраци для дітей з інвалідністю.
Запустили англомовну версію сайту і не тільки! Більше розкажемо трохи згодом!
Дякуємо за допомогу у закритті запитів Валерію Павловському,  Центр Прикладної Освіти Логос, компанії KIDDISVIT, компанії Біосфера Biosphere Corporation, Ларі Неруш та команді благодійників, Дмитру Ященку, Володимиру Локшину, Сергію Кочергіну, АТ “Дніпрогаз”, Анастасії Соколюк, фонду “Ми рятуємо Україну”, компанії Uklon, а також усім, хто допомагає!
Картка Приватбанка: 5363542012181138
РАХУНОК В PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com