Skip to main content

Актуальні зимові проєкти і акції фонду, які можна підтримати

 

☃️ Проєкт “Адресна допомога”

Допомагаємо родинам, які постраждали від війни. Надаємо продукти, засоби гігієни, дитяче харчування та підгузки. 

☃️ Проєкт “Здоров’я”

Підтримуємо дітей в лікарнях: щомісяця передаємо спеціальне харчування для недоношених дітей та лікувальне харчування для дітей – паліативних хворих.

☃️ Проєкт “Допомога дітям-сиротам”

1. Павербанки для ДБСТ – закуповуємо павербанки для 93 підопічних ДБСТ, щоб діти могли навчатися навіть під час відключень світла

2. Благодійна акція “Тепленько” – закуповуємо і передаємо дітям з інтернатів, прийомних сімей та ДБСТ теплий одяг, обігрівачі, ковдри

☃️ Проєкт “Повернення вкраденого війною дитинства”

Благодійні акції “Новорічна іграшка” та “Новорічний марафон Святого Миколая” – даруємо дітям новорічну казку, солодощі і подарунки, щоб діти не відчували себе самотніми на новорічні свята.

☃️ Проєкт “Допомога Центрам і шелтерам”

Підтримуємо шелтери і центри для жінок і дітей, які постраждали від домашнього насильства, шелтери для переселенців та людей, що опинилися в складних життєвих обставинах, центри реабілітації для дітей з інвалідністю тощо.

🎄 Winter Charity market

Благодійна онлайн-ярмарка унікальних лотів від відомих людей і талановитих митців. Всі зібрані кошти йдуть на реалізацію благодійної акції “Тепленько” для дітей-сиріт.

Кожен з цих проєктів можна підтримати будь-яким посильним внеском: коштами, товаром, інформаційною підтримкою, волонтерством!

Картка Приватбанка: 5363542012181138

PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com

Всі реквізити

Наближаємо перемогу разом!