Skip to main content

Підтримка зірок дуже важлива для благодійності. Це шанс бути почутими. Відомі люди, які підтримують благодійність, виконують дуже важливу місію: несуть добро та світло в маси. За лідерами думок завжди стоїть їхня аудиторія, яка може стати справжньою армією добра. А для дітей-сиріт зірки – взагалі як чарівники, це емоції від зустрічі та приємні спогади на все життя.

Майже за 15 років роботи, друзями нашого Фонду стало чимало зірок. В докарантинні часи, коли кожного року фестивалі МАМА+Я проводились в Дніпрі, Запоріжжі, Кропивницькому та Києві, кожен фестиваль збирав знаменитостей – людей з великим серцем.

Особливе місце в історії Фонду займає Кузьма Скрябін. Кузьма був близьким другом нашого Благодійного Фестивалю “Мама+Я” протягом багатьох років, приїздив до Дніпра, привозив подарунки дітям, спілкувався з нашими підопічними та був справжнім прикладом

для дітей, у котрих не було батьків. Діти з нетерпінням чекали кожного Фестивалю, бо знали – до них приїде справжній друг з яким і посміятися, і поспівати пісень, і просто надихнутися!

В пам’ять Кузьми, в 2019 році, ми відкривали перший Фестиваль “Мама+Я” у м. Київ. Тоді наш добрий друг Наталія Могилевська виступила разом із учнями своєї TALANT SCHOOL

та заспівала пісню “Personal Jesus”, яку присвятила другові.

У різні часи проведення фестивалів, друзями нашого Фонду були: Маша Єфросініна, Руслана Писанка, Володимир Горянський, Злата Огневич, Даша Малахова, Тетяна Піскарєва, Ольга Горбачова, Епіфаніо Лопес, Олександр Павлік, Євген Сморигін, Юліанна Купцова, Наталія Валевська, Світлана Тарабарова, Віталій Козловський, Брати Борисенко, Маша Собко, Андрій Кіше.

На спортивні звершення дітей-сиріт надихали: Василь Вірастюк, Сергій Конюшок, Олександр Лашин, Сергій Кравченко, Сергій Назаренко, Давід Джиджелава, Олег Таран, Андрій Русол, Євген Яровенко, Сергій Полутін, Дмитро Маркін, Артем Федецький, Євген Селезньов, Жорді Гратакос.

Коли пандемія змусила нас призупинити проведення фестивалів, ми запустили інші проєкти, щоб дати дітям-сиротам шанс на майбутнє. В умовах карантину ми ще більше потребували підтримки зірок, особливо – інформаційної.

Під час запуску проєкту “Кошик добра” нас підтримали: співак, музикант Олександр Павлік; актор, шоумен Андрій Джеджула; акторка, учасниця телепроектів «Жіночий квартал», «Ігри приколів», «Ліга сміху» Анастасія Оруджова; кіноактор Арам Арзуманян; співак, музикант, актор Вадим Олійник; автор і актор команди «Днепр», шоумен Володимир Борисов; акторка, учасниця телепроектів «Жіночий квартал», «Ігри приколів»,

«Ліга сміху» Ірина Сопонару; співачка, експерт з краси Юліана Купцова.

Відео-ролик можна переглянути тут

Наші благодійні барахолки ще тільки набирають обертів, але за дві попередні до проєкту «Добра історія» долучилися: актор Євген Сморигін, співак Віталій Козловський, акторки Римма Зюбіна та Руслана Писанка, співачки Assol, Наталя Могилевська, Злата Огнєвич та Аліна Завальська, актори Володимир Горянський та Дмитро Ступка, балерина Катерина Кухар та спортсмени Олександр Усик і Сергій Назаренко. Ці відомі люди не лише розповідали про наш проєкт, але й благодійно передавали на барахолку унікальні позиції.

Відео-ролик можна переглянути тут

Стати другом нашого Фонду означає запалювати в очах дітей-сиріт вогник, нести добро в маси, змінювати світ на краще та позиціонувати себе як соціально відповідальну особистість. Ми завжди відкриті до будь-якої співпраці та добрих сердець.