Skip to main content

Гуманітарний вантаж доставлено!

Нарешті ми можемо розкрити назву населеного пункту – допомога приїхала в селище Бурчак Василівського району Запорізької області!

14 квітня ми отримали повідомлення, що янголи вже на місці, а після звірки актів виявилося, що доїхав ВЕСЬ вантаж! Уявляєте? Всі 2 тони вантажу доїхали до місця призначення менш ніж за 2 дні!

Нам вдалося доставити продукти харчування, засоби гігієни і, що певно найголовніше, медикаменти, серед яких інсулін (який транспортували в холодильниках!), інші ліки для діабетиків та астматиків! На щастя, ми встигли зібрати всі необхідні медикаменти та доставити їх!

Але крім матеріального, ми передали жителям Бурчака тепло, турботу, надію та віру в те, що про них пам’ятають і все обов’язково буде добре!

Ми хочемо сказати велике спасибі всім, хто був причетний до доставки гумдопомоги! Дякуємо Насті Соколюк за дві фури допомоги, частину якої ми передали одразу до кількох окупованих населених пунктів! Дякуємо нашим дорогим друзям компанії KIDDISVIT, компанії Біосфера, Надії Олександрівні Кореечкіній та неймовірній Ларі Неруш та іншим! І, звичайно, нашим янголам, які везуть допомогу незважаючи на усі труднощі, перепони, блокпости, часом ризикуючи власним життям… і довозять! Також дякуємо Мальтійській службі допомоги, Сергію Кочергіну, Лізі з Чехії. За упаковку і транспортування дякуємо Єгору та Ларі Неруш, Олександру Борисику, Людмилі Гуровій, Валерії Гуровій, Тетяні Павловій, Тетяні Митіній, Андрію Вовкодаву, Євгену та Анастасії Пирсенковим!

Протягом кількох днів цю допомогу розподіляли серед жителів селища, які потребували допомоги: діти, люди похилого віку які не отримали пенсію, люди з хронічними захворюваннями, інвалідністю, для яких ця допомога ДУЖЕ необхідна!
Ми дуже щасливі, що нам знову вдалося! Та продовжуємо працювати, адже попереду ще сотні задач! А також Пасхальна акція?

І, наостанок, цитуємо Засновницю Фонду Наталю Сивак: “Главное не опускать руки! Главное верить, чтобы получать такие счастливые победы, как Бурчак! 2 тонны доставлены! В полном объеме! И такими маленькими победами мы приближаем нашу самую главную Победу, держимся не смотря ни на что и радуемся, потому что нам есть, чему радоваться и есть, ради чего жить!”

Картка Приватбанка: 5363542012181138

РАХУНОК В PAYPAL: +380682612280 або fondmamaplusme@gmail.com