Skip to main content

Продано! Омріяна фраза аукціону для щасливих новоспечених володарів лотів і наших підопічних!

На благодійних аукціонах та лотереї вечора «Тріумф добра» вдалося зібрати 62 960€

Для наших дітей це шанс мати їжу у часи блекаутів, теплий одяг взимку та віру в сонячне майбутнє.

На жаль, через брак часу ми не встигли продати всі цінні лоти, але ми обов’язково надамо можливість нашим любим благодійникам придбати їх пізніше

А поки ми щиро дякуємо усім, хто придбав лоти і хто передав їх для аукціонів.

Дякуємо військовим загону ССО Азов Харків. Прапор з підписами героїв було продано за 30000€

Дякуємо параолімпійській атлетці та нашій підопічній в минулому Оксані Козиній. Її медаль придбали за 11000€ і повернули власниці.

Дякуємо туристичній компанії YANA Luxury Travel за лот з найдорожчою стартовою ціною! Унікальна подорож була продана за 5000€. Наша вдячність вам – безмежна!

Дякуємо братам Кличко за рукавички з автографами, графині Марії фон Мой де Сан за колекційні вина, виноробні імені князя П.М. Трубецького за ексклюзивний та символічний лот, а також хлопчику з аутизмом Максиму за унікальну картину.

Також ми дуже вдячні художницям Юлії Токар, Аліні Бабенко, Ользі Мусіній, брендам Nearon Studio та Elmira Medins, лоти яких було придбано на тихому аукціоні.

Крім цього, дякуємо бренду 0202, мисткині Hélène Litorelle, художнику Nikolaus Scharner, салону TopSecret, клубу Penthouse Sports, готелю Mola Mola Apartments, компанії Malbi Foods, лотих яких були розіграні на благодійній лотереї.

Особливу подяку висловлюємо компанії Koza Dereza Manufacture за всебічну підтримку та унікальні лоти для аукціонів!

Продовжуємо підводити підсумки Тріумфу добра у Відні.