Skip to main content

27 листопада у Grand Hotel Wien благодійний фонд України “МАМА плюс Я” за підтримки компанії FIORI провели благодійний вечір «Тріумф добра».

Організатори взяли за мету об’єднати благодійників у Відні та зібрати кошти на підтримку дітей, що постраждали під час війни та залишаються в Україні.

Ведучі – український телеведучий Анатолій Анатоліч, засновниця благодійного Фонду «МАМА плюс Я» Наталія Сивак та продюсерка Олександра Єна.

Співведуча аукціону – фаундер MG VISION CLUB Марися Горобець.

Серед запрошених почесних гостей заходу:
Оперна співачка Зоряна Кушплер в супроводі піаністки Донки Ангачевої та віолончелістки Теодори Мітевої, хореограф-постановник Олена Шоптенко в супроводі танцівника Ігора Коб’юка, співачка Юліана Прадо в супроводі флейтиста Тараса Гудзеляка, піаніста Антона Вертиполоха та скрипальки Евеліни Подолянчук, співачка Natalie Blacky та арфістка Катерина Голуб, запрошені колективи ARIES Percussion Ensemble (Чехія) та D’atri Ballettakademie (Австрія).

Спеціальні гості заходу: композитор-віртуоз Євген Хмара та співак Влад Ситнік.

Окрім виступів, гості мали змогу спостерігати виставку та показ від ARTRAMUS та взяти участь в благодійному аукціоні.

Завдяки заходу вдалося зібрати 83 840 €.

Всі кошти підуть на допомогу дітям та матерям, які потребують допомоги через війну в Україні.

Майже 170 гостей з України та різних куточків Європи та світу зібрались, щоб допомогти цим дітям і відчути єднання з Україною.

Благодійний фонд України “МАМА плюс Я” висловлює подяку партнерам, артистам і гостям заходу за небайдужість та сміливість бути на боці добра.

За роботою благодійного фонду “МАМА плюс Я” можна слідкувати на офіційному сайті https://mamaplusya.dp.ua/ та на сторінці в Instagram https://www.instagram.com/fund_mom_plus_me/