Skip to main content

Різдво – пора зимових див, світлих думок і теплих моментів у родинному колі.

Це чудова пора, щоб подарувати дітям ще більше тепла й підтримки.

Екранізовані казки є справжньою різдвяною класикою, тож ми поділимося найулюбленішими з них!

Якщо є світло або заряд павербанку – подивіться з дитиною якусь з різдвяних казок з нашого переліку:

“Лускунчик і чотири королівства” (2018)

Події фільму-казки «Лускунчик і чотири королівства» засновані на відомій історії, але розповідають її з дещо іншого боку.
У Різдвяні свята юна Клара готується разом з іншими отримати подарунки. Завдяки грі з простягнутими нитками, вона опиняється в іншому світі і послідовно відвідує три королівства. Тут дівчинці доведеться зустрітися з самими дивовижними персонажами, які зроблять її пригоди незабутніми. Однак щастя і безтурботність не можуть тривати вічно. Попереду у героїні ще одна країна, де стан справ зовсім інший.

Хлопчик на ім’я Різдво” (2021)

Фантастична казка про хлопчика на ім’я Ніколас, який живе у лісі Лапландії зі своїм батьком Джоелем. Одного разу місцевий король збирає у себе в палаці найвитриваліших селян і доручає їм вирушити у далекі краї, щоб знайти предмет чи символ, який подарує людям надію. Джоел залишає сина на виховання своєї сестри Керолтти, а сам бере шлях на Північ, щоб знайти міфічне поселення ельфів під назвою Ельфхельм, але так і не повертається. Бажаючи розшукати батька, Ніколас наважується на довгу і небезпечну дорогу разом з мишеням і північним оленем, що в результаті обертається неймовірною пригодою.

Чарлі і шоколадна фабрика (2005)

Розумний і дуже добрий хлопчик на ім’я Чарлі проживав в скромному будинку, який був розташований на краю міста. Як і всіх маленьких діточок в окрузі, його шалено манила і привертала місцева шоколадна фабрика, якою в той час володів таємничий чоловік на ім’я містер Віллі Вонка. Але опинитися за воротами цієї будівлі було абсолютно неможливо звичайним людям, поки ексцентричний господар не вирішив оголосити про розіграш. П’ять безцінних квитків надійним чином будуть заховані під блискучими яскравими обгортками п’яти шоколадних плиток, і щасливчиків, які зможуть знайти їх, очікує найнеймовірніша і унікальна подорож в їх житті. Одним з щасливчиків стає Чарлі, якого чекають неймовірні пригоди.

“Полярний Експрес” (2004)

Пригодницький мультфільм «Полярний експрес» знятий за мотивами однойменної дитячої книги відомого американського письменника Кріса Ван Оллсбурга. У центрі сюжету маленький хлопчик, який не вірить в чудеса і зокрема в Санта Клауса. Якось раз, в переддень Різдва, він отримує унікальну можливість вирушити на Північний Полюс, і особисто переконатися в існуванні Санти.