Skip to main content

КЗ «Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №2″ ДОР” є соціально-медичним закладом та навчально-виховним закладом для постійного проживання дітей-інвалідів з вадами фізичного та розумового розвитку, які потребують стороннього догляду, корекції поведінки, навчання, побутового й медичного обслуговування.

Сьогодні тут проживають 183 хлопці з розумовою і фізичною інвалідністю.

З настанням холодів кожен з них потребує теплого одягу та зручного взуття, але через війну державні закупівлі призупинені.

Ми відвезли в дитячий будинок-інтернат теплі костюми, зручне взуття, фрукти і шоколад. Але найголовніше – ми подарували їм увагу. Адже хлопці були раді просто побачити нас і поспілкуватися.

Дякуємо благодійникам, партнерам та гостям нашого благодійного вечора в Аланії 27 серпня. Завдяки вам ми закупили теплі костюми та корисні фрукти для хлопців з інтернату!

Дякуємо благодійникам та гостям благодійного сніданку Марисі Горобець та ком’юніті MGVС у Відні за кошти, заявки яким ми закупили зручне взуття!

Дякуємо компанії Малбі Фудс та Мілленуім за смачний шоколад!

Дякуємо незамінному Дмитру Білоцерковському за чудові фото.

Це так важливо – пам’ятати про тих, кому потрібна підтримка. Адже у відповідь завжди можна отримати щирі емоції вдячності!