Skip to main content

Днями до нас звернувся директор дитячого будинку з м. Херсон з проханням про допомогу. В закладі перебувають 45 дітей, який немає можливості евакуювати. Наш Фонд ініціював збір гуманітарної допомоги, але через відсутність гуманітарних коридорів до Херсонської області ми вирішили терміново зібрати кошти, поки є можливість закупити необхідне на місці.

Дизель генератор і харчування на перший тиждень – є!

За два дні ми зібрали 229 000 гривень, які вже перерахували дитячому будинку в м. Херсон!

Тепер 45 хлопчиків та дівчаток-сиріт Херсона мають тепло та їжу.

Говорити про тих, хто сьогодні активно включений у всі процеси допомоги і ніколи не кидає дітей, не просто потрібно, але й почесно! Адже нас оточують справді чудові люди.

Так швидко ми закрили збір завдяки насамперед клубу «Інспіра» та його резидентам, дякуємо Андрію Здесенко, що завжди з нами та дітьми України, сім’ї Овчинникових та кожному, для кого 45 дітей-сиріт Херсона стали рідними! Спасибі!

Ми продовжуємо допомагати цим дітям, поки в цьому буде необхідна допомога, а саме харчуванням, гігієною, ліками. Так само як продовжуємо допомагати вже сотням дітей та родин в Дніпропетровській області та по всій Україні!

Це не єдиний збір, який фонд здійснює ЩОДЕННО! Це 1/10 із загальних щоденних запитів, що приходять на фонд!

Ми продовжуємо активно висвітлювати нашу діяльність, адже віримо, що так ми об’єднаємо ще більше небайдужих людей. І такі швидкі закриття запитів доводять, що це правда!

Ще раз спасибі «Інспіра», що завжди поруч!