Skip to main content
Ця родина евакуювалась з Сіверська до Дніпропетровської області, хоча переселенці вже вдруге.
Дівчина взяла під опіку двох своїх сестер, маючи двох власних синів. Зараз вона чекає на третю дитину. Наразі родина залишилась без дому, роботи, будь-яких речей для майбутнього малюка, змушена проживати в чужому місці.
«Вся моя сім’я проживала у Горлівці, коли там почалася війна я вагітна поїхала до Сіверська (Бахмутський р-н), мої сестри та мама залишилися жити у Горлівці. У 2018 році померла мама і мої сестри залишилися одні, Насті тоді було 14 років, а Ксюші 9 років. Тата у нас не було, вони жили лише з мамою.
Коли мені повідомили, що померла мама, я наступного дня поїхала до Горлівки (вона була вже окупована територія). Там я поховала маму і всіма способами намагалася вивести своїх сестер до міста, в якому я жила зі своїми дітками (у мене вже було 2 сини), нас не випускали з Горлівки, але я знайшла спосіб і вивезла від туди Настю та Ксюшу.
У Сіверську, Бахмутський р-н., Донецька обл., я взяла над ними опіку. Але зараз наше місто в обстрілах майже все знищено.
Ми покинули будинок і все, що в ньому було, зараз ми повторні переселенці. Настя вже у мене не під опікою, їй було 18 років у січні, а Ксюші зараз 13.
Ще в мене 2 синочки (на них я є самотньою мамою) та очікую на третю дитину».
Жінка має опіку над сестрою, виховує власних дітей, а для майбутньої дитини немає навіть елементарних речей. Ми збираємо кошти на набір всього необхідного для малюка і допомогу цій родині.
Орієнтовна сума допомоги: 20000 гривень
Картка Приватбанка: 5363542012181138
PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com