Skip to main content

І знову така важлива перемога!
Гуманітарна допомога, яку ми збирали, успішно дісталася до селища і її вже отримують люди!

Нам вдалося успішно довезти вантаж в селище міського типу Очеретине (Донецька область)!

Більше 1500 жителів селища живуть в умовах гуманітарної кризи під постійними обстрілами. Серед них літні люди, діти, люди з інвалідністю, онкохворі та люди з хронічними захворюваннями, які не мають можливості евакуюватися.

Коли до нас звернулися за допомогою, ми не змогли відмовити, адже мова йде про людські життя.

Тому ми зібрали продукти, засоби гігієни, медикаменти, знайшли відважних людей, які були готові їхати таким небезпечним маршрутом. І допомогли людям!

“Місцеві жителі волонтери допомагають навіть під обстрілами, другий день вони сортують та роздають допомогу, щастю мешканців немає меж, люди не розраховували на гуманітарну допомогу під час бойових дій. Люди навіть соромляться брати допомогу, кожен переживає може комусь потрібніше, хоча у селищі залишилося три магазини та дуже мало товарів!” – говорить нам жителька села.

Ми допомогли людям не лише речами першої необхідності, ми дали їм також те, що набагато цінніше – віру. Віру в краще, віру в те, що про них не забули і не залишили їх напризволяще.

Дякуємо кожному, хто долучився до цього збору і допомагає нам: волонтерам, власникам бізнесу, меценатам! Тим, хто підтримує нас інформаційно та духовно.

Особливу подяку виражаємо Сергію Кочергіну, а також Ларі Неруш та команді благодійників, компанії KIDDISVIT, Дмитру, Віталію Березницькому, Анні Островській і благодійній організації “ТАПС”, компанії Малбі, Насті Соколюк та Валерію Павловському.

Ми ще розкажемо докладніше про допомогу цьому селищу і наших героїв, адже за такими особливими перемогами стоїть дуже велика робота людей!

І саме з таких перемог обов’язково складеться наша головна Перемога ?