Skip to main content

Нова знакова робота «Сонях» відомої серії «Квіти-Кішки» нетривіальної української художниці Тетяни Рамус. Картина у властивому символізмі, об’єднує українські традиційні архетипи – жовто-блакитні кольори національного прапору, сонях, дитяче зображення сонця і з вже впізнаваними авторськими кішками, емблемою художниці та її різні структурні модифікації, закручує в симетричну композицію, тим самим, відсилаючи до образу герба-щита-оберега.

Влучне і актуальне художнє висловлювання, в якому внутрішнє особисте поєднане з суспільною драмою та відчаєм.

Тетяна Рамус – українська художниця, дизайнер, автор та ведуча телепроектів.

У 2012 році заснувала проект ARTRAMUS, який об’єднав у собі сучасне мистецтво та високу моду. Пройшла навчання художній майстерності в Україні, у США – в освітньому центрі при музеї MOMA, в Італії – під керівництвом представників італійської художньої школи, а також у Греції та Великобританії.

У центрі світу ARTRAMUS – яскрава, оригінальна Жіноча сутність, що руйнує стереотипи. Індивідуальність, сила, глибина, властиві кожній Жінці, її константи та трансформації, виражаються через метафору образу Кішки, здатної одночасно перебувати в кількох вимірах, і якій притаманні не лише множинні відтінки настроїв, але й абсолютна свобода та рівновага.

За мотивами своїх робіт Тетяна створює скульптури та арт-простори шляхом перенесення образів на різні предмети. Володар Премії Фонду Маззолені у номінації «Міжнародний митець» (Венеція, Італія, 2017).