Skip to main content

29 листопада в міській клінічній лікарні №9 пройшло офіційне відкриття «Кімнати щастя».

Цей проєкт спрямований, в першу чергу, на психологічну підтримку дітей, вилучених з неблагополучних сімей. «Кімната щастя» – спеціально облаштована ігрова кімната, де дитина може знайти собі заняття, отримати психологічну підтримку спеціалістів, та на певний час забути про всі труднощі, які їм довелося пережити.

Ремонт і облаштування кімнати ініціював Благодійний фонд «МАМА плюс Я».

У 2020 році ми уклали Меморандум про співпрацю з 9 міською клінічною лікарнею і взяли на себе зобов’язання допомагати дітям-сиротам, та дітям без визначеного статусу, які перебувають у лікарні.

КНП “Міська клінічна лікарня № 9” ДМР – це один з клінічних закладів у місті, куди направляються на обстеження діти, яких вилучили з неблагополучних сімей. Поки проходять суди, а соціальні служби шукають прийомні сім’ї, діти фактично живуть у лікарні. «Кімната щастя» – це простір, де діти зможуть відволіктися, отримати психологічну допомогу та пройти психологічну реабілітацію.

Також в «Кімнатах щастя» планується проведення ігор з аніматорами, майстер-класи, уроки з педагогами. Під час карантину є можливість займатися з

дітьми онлайн, для цього в кімнату проведений інтернет.

Кошти на ремонт надані благодійниками, представниками бізнесу та небайдужими містянами, котрі взяли участь у Благодійній барахолці, яку ми провели 28 лютого.

Дизайнерський проєкт був розроблений також благодійно архітектурним бюро DRUID PROJECT BUREAU та інженером-проектувальником Дмитром Ященко. Підрядника обирали через електронну платформу Prozorro.

Ремонт в кімнаті завершився, офіційне відкриття відбулося і маленькі пацієнти вже готові обживати новий сучасний, а головне безпечний ігровий простір.

Плануємо і надалі відкривати такі «Кімнати щастя» Україною!

Ми дякуємо кожному, хто долучився до створення цього проєкту, аби діти на такому важкому етапі життя, перебували у просторі щастя!