Skip to main content

Наша акція «Повернення вкраденого війною дитинства українським дітям» триває.
Ще одні учасники акції – брати Ілля та Іван, 13 та 8 років!

Їхня історія:
«24.02.2022р. поділило наше життя на «до» і «після». Ми жили щасливим, спокійним, розміреним життям: діти навчалися в школі (відмінно), відвідували спортивні гуртки, різні заняття, що розвивають. Але в якийсь момент все змінилося: війна змусила нас залишити рідний дім, чоловіка/батька (він поліцейський) і переїхати в Дніпро. Виїжджати не хотілося, але після того, як снаряд потрапив у військову частину, розташовану поряд з нашим будинком, нервова система не витримала і страх за життя та безпеку дітей взяли гору. І ось ми в Дніпрі (винаймаємо квартиру), начебто у відносній безпеці, але діти дуже сумують за батьком (так надовго ми ще не розлучалися), занять ніяких немає, є лише тривога за рідне місто (зараз обстрілюється щодня) та сум. Лякає невідомість, відсутність свого житла … втім, раді будь-якій допомозі. Дякуємо.

Діти дуже різнобічні, так як у них дуже вибагливі батьки. Обидва відмінники та спортсмени. Ілля — дзюдоїст. Захоплюється трюками на трюковому самокаті (шкода, що кермо вже низьке для його зрісту), катається на велосипеді і грає в комп’ютерні ігри, власне, як і всі підлітки. Іван—початківець-футболіст зараз це його головне захоплення, але також любить збирати LEGO (майже все залишилось вдома), кататися на велосипеді та грати у планшет»

Ці діти, як і кожна українська дитина, до війни мали мрії та улюблені заняття, яких дітей позбавила війна. Ми хочемо, щоб усі пам’ятали, що їхнє дитинство не можна поставити на паузу до перемоги, тому варто допомагати їм вже зараз.

Якщо хочете задонатити на допомогу для цієї родини та дітей:

Карта Приватбанку: 5363542012181138

PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com

Якщо хочете купити та передати те, про що мріють діти, пишіть нам, ми дамо перелік того, що необхідно!