Skip to main content

До війни у дітей були мрії і бажання, улюблені іграшки та особистий простір – все це у них вкрала війна.

Ми б дуже хотіли пригорнути й допомогти кожній дитині, але поки нам це не під силу… Ми хочемо хоча б почати з 200 діток, повернути дитинство їм та нагадати усьому світу про наших дітей і про те, що кожен може їм допомогти.

Тож, знайомимо вас з новими учасницями благодійної акції “Повернення вкраденого війною дитинства українським дітям: Кіра, 11 років і Аміра, 5 років

“Я зараз у Дніпрі тому що вдома, у Харкові там де ми живемо дуже небезпечно. Наш дім знаходиться на півночі Харкова, який кожен день під обстрілами, ми живемо на Салтовці. Виїхали коли накрило градами нашу вулицю і потрощило сусідські дома,до нас не дістало якихось то 30-50 метрів. Тоді ми і вирішили не спокушати судьбу і виїхати. Виїхали разом зі знайомими, які мали квартиру у Дніпрі, так де ночувати в Дніпрі ми не знали. Жили у них неділю, жили семеро людей в одній кімнаті. Ми звонили цю неділю всім кого хоть якось знали і знали що вони живуть у Дніпрі…

Пробуємо звикати до цього життя, так як не розуміємо як жити далі, що робити, чим платити, що їсти.. нема в нас відповідей на ці питання 😔 Молодша донька повинна була цієї осені йти до школи у перший клас,а тепер як?! Теж нема у нас відповідей. Залишається тільки чекати, бути обережними щоб зберегти життя своє та своїх дівчаток та вірити і надіятися на ЗСУ. Молодша (5 років) захоплюється зараз плаванням, хоче навчитися, хотіла б очки для плавання (без носа) та дошку для навчання плавання (ненадувна).
Старша донька (11років) просто любить активні прогулки і ігри. Хотіла б баскетбольний м’яч і самокат для підлітків”

Якщо хочете задонатити на допомогу для цієї родини та дітей:

Карта Приватбанку: 5363542012181138

PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com

Якщо хочете купити та передати те, про що мріють діти, пишіть нам, ми дамо перелік того, що необхідно!

Поширюйте інформацію – про наших дітей повинен знати весь світ! Ми маємо показати, що повернути дитинство потрібно і можливо вже зараз!