Skip to main content

Для 16-річної Даші все життя попереду, але особливі роки юності відбирає війна. Разом з мамою вона евакуювалася з міста Добропілля Донецької області.

Дівчина – дуже творча особистість і так важливо підтримувати талант, який в майбутньому може створити багато чудового.

“Виїхали тому, що почалися бойові дії у нашому районі, почали прилітати снаряди кожного дня, сусідній будинок був зруйнований ракетою і ми були вимушені виїхати у інше місце. Ми виїхали тому, що була загальна евакуація, люди стали масово виїжджати з міста, тому що майже всі аптеки та магазини не працювали або не було нічого, постійно були обстріли, не можливо було тихо жити, було страшно.

Виїжджали своїм ходом, дуже рано виїхали, було моторошно, усі були у паніці та в сльозах. Життя змінилося повністю, наразі живемо при церкві, війна в нас забрала: дім, роботу, час, здоров’я, радість.

Дуже погіршилося здоров’я, настрій, не немає муру у серці, життя змінилося і буде змінюватися, але ми вдячні за те, що ще живемо. Я захоплююся відео іграми, цифровим живописом, класичним малюванням”.

В рамках проєкту “Повернення вкраденого війною дитинства українським дітям” ми подарували Даші планшет, щоб вона мала змогу навчатися та розвивати свій талант.