Skip to main content

Війна кожного дня краде дитинство у наших дітей!

Лише уявіть, що діти, які мають лише розвиватися і навчатися, вимушені раптово дорослішати… Вчитися жити на новому місці, усвідомлювати, що улюблених речей вже немає. А деякі діти навіть не знають, чи зможуть ще побачити батьків.

Знайомимо вас з новими учасниками акції «Повернення вкраденого війною дитинства українським дітям»:

Ігор, 15 років, Катерина, 9 років, Ростислав, 14 років.

Це їхня історія:

«Наприкінці лютого розпочалися бойові дії в нашому Лисичанську. На початку березня в місті вже зникло електропостачання та водопостачання. Згодом зникло й газопостачання. Доводилось готувати їжу на вогнищі біля будинку, збирати воду з талого снігу, ховатися від обстрілів у підвалі. До якогось моменту не хотілося покидати свою оселю, своїх рідних, та друзів. Та потім терпець урвався й було вирішено їхати.

Доля розпорядилась так, що я з дітьми й племінником, який жив у сусідньому районі міста, опинилася в Дніпрі. Опинилися без рідних людей, роботи, оселі, домашніх речей.

Дітям дуже важко пристосуватися до нового життя, коли втрачено майже все, до чого вони звикли. Вони не покатаються на своему велосипеді, не пограються в м’яча з друзями, та ще тяжче племіннику, який не знає, чи зможе знову побачити своїх батьків….

Діти люблять грати у активні ігри, зокрема футбол, волейбол, бадмінтон, кататися на велосипедах, роликових ковзанах. Ще люблять малювати та й читання пізнавальної літератури. Діти дуже гарно закінчили навчальний рік (син і донька відмінники в навчанні)».

Якщо хочете задонатити на допомогу для цієї родини та дітей:

Карта Приватбанку: 5363542012181138

PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com

Якщо хочете купити та передати те, про що мріють діти, пишіть нам, ми дамо перелік того, що необхідно!

І хоч нам усім дуже важко, кожна гривня допоможе цим дітям повернути дитинство!