Skip to main content

Війна краде дитинство і юність у наших дітей, забирає майбутнє.

15-річній Софії з Донецької області дуже потрібне правильне лікування зору. Вона планує стати медиком і, можливо, в майбутньому врятує тисячі життів. Якщо зараз ми допоможемо їй, повернемо юність.

Ось її історія від мами, яка виховує дівчину самостійно:

“Ми евакуювалися з м.Родинське Донецької області до м. Дніпро. Виплати, які отримуємо, віддаємо за оренду житла. Офіційно працюю. Але з 25 лютого мій завод призупинив свою діяльність. 2/3 не платять. До центру занятости не беруть, необхідно лише повністю звільнитися. Але коли настане перемога та повернемося додому у своєму маленькому містечку я буду без роботи. На роботу назад мене не візьмуть. Бачу лише один вихід знайти роботу, а не розраховувати на виплати центру зайнятості.

Доньці Софії 15 років, планує вступити до медичного колледжу. Дитині потрібні нові окуляри, але зараз фінансово не в змозі їх купити. У 2021р діагноз був – близорукість VD -3,0, VS- 3,0. Ходить в окулярах, але бачить у своїх окулярах розмиту картинку. Наш сімейний лікар вважає, що це від стрессу. Наразі потрібно пройти повторну діагностику зору, а далі від рекомендації лікаря або нові окуляри/лінзи, або лікування.

Важко писати та просити допомогу, бо за своє життя ніколи не просила. Колись працювала у Родинському професійному лицеи майстром виробничого навчання. Та сама організовувала серед учнів та жителів нашого маленького містечка благодійні акції”.

Картка Приватбанка: 5363542012181138
PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com