Skip to main content

Благодійниця та амбасадорка фонду “МАМА плюс Я” разом з видавництвами ЗОРЯ та КНИЖКИ створили художній проєкт – дитячу книжку про Сміливого Їжачка, головний герой якої буде символом допомоги дітям.

Серед темряви важливо завжди шукати світло, силу та сенс! Саме таким світлом для всіх українців є діти – наші наступні покоління. Тому ми створили книжку для проєкту «Повернення українським дітям вкраденого війною дитинства» Благодійного фонду «МАМА плюс Я». Так ми допомагаємо діткам, що перебували в окупації та постраждали від війни.

Діти – безспірне майбутнє та надія України, сьогодні стали заручниками обставин і у великій кількості змушені жити на чужині. Цілі родини покинули домівки. Підростаюче покоління враз постало перед питанням: обривати коріння? Адаптуватись? Де той потрібний баланс, аби досягти успіху в таких складних реаліях?

Певне, ніхто не дасть точної відповіді. Проте є беззаперечні «рецепти». Пам’ятати про свій ґрунт – це вже непоганий старт. Тож ми маємо за мету познайомити дітей у всьому світі з українськими народними казками та українською кальтурою, плекаючи в їх серцях любов та повагу до рідної Батьківщини.

Анна Межуєва

СМІЛИВІСТЬ.

Ми подумали, що це унікальне явище, цей унікальний дар, належить українцям з народження. Знати хто ти є, бути щирим із друзями, виборювати свою домівку за потреби… Ці важливі істини знайомі нам змалку. Тож чому б не подарувати дітям казочку, яка опише трансформацію буденного героя в надзвичайного сміливця? Чому не описати наші актуальні питання і дилеми, переклавши їх на дитячу мову? Та, зрештою, чому б не відсвяткувати тріумф добра й справедливості? Адже це так потрібно й дорослим, і дітям.

Команди Анни Межуєвої та видавництва ЗОРЯ та КНИЖКИ вирішили зробити книжковий проєкт та подарувати діткам добрі емоції. Ми створили героя — Сміливого Їжачка. Тепер це й уявний друг, і улюблена м’яка іграшка. Також його історія — казочка Сміливий Їжачок віднині збирає кошти на благодійний проєкт «Повернення українським дітям вкраденого війною дитинства». Ми невимовно тішимось, що можемо розповісти історію з добрим фіналом та ще й бути корисними українській громаді.

Не випадково ми вирішили долучити до казки про Сміливого Їжачка ще й кілька народних казок. У цікавому форматі оповідки від самого головного героя. Адже ці давні історії, передані нам нашими бабусями-дідусями, а їм — їх бабусями-дідусями, — є втіленням рідного світогляду й традицій.

Ми зичимо вам і вашим дітям злагоди та такого ж торжества добра й справедливості, як у Сміливого Їжачка. Разом — ми непереможні!

Слава Україні!

Інформація про презентацію книжки та можливість придбання буде оприлюднена на сторінках організаторів.