Той, хто рятує хоч одне життя – рятує весь світ.

Проєкт «Здоров’я», спрямований на допомогу дітям-сиротам, кинутим при народженні, передчасно народженим дітям, які потребують лікування, а також медичним закладам, в яких лікуються діти-сироти.

Фінансовий банк «Здоров’я» та адресна допомога дітям-сиротам

Коли до Фонду надходить запит від лікарень про термінову закупівлю медикаментів дітям-сиротам, діяти потрібно швидко. Адже ці хвилини цінні для того, аби врятувати життя дитині. На жаль, державного фінансування не вистачає, щоб придбати усі необхідні медикаменти і засоби догляду за хворими дітьми-сиротами. Держава забезпечує лікарні лише обмеженим асортиментом та кількістю препаратів. Єдина можливість врятувати життя дітей – це отримати допомогу від благодійних фондів та інших благодійників.

Шанси у таких дітей є. Роблячи внесок, ви допомагаєте нам створювати «фінансовий банк» для програми «Здоров’я». Таким чином, ці кошти врятують життя дитині сироті, коли це буде вкрай необхідно.

Наш Фонд зможе терміново закупити всі необхідні медикаменти та врятувати життя дитині, коли на рахунку – лічені хвилини/години.

Ви можете регулярно робити посильний внесок до Фонду: щотижневий, щомісячний, раз на квартал, на рік, або з будь-якою зручною для Вас періодичністю.

Оснащення дитячих лікарень, відділень необхідним медичним обладнанням

Нажаль, процедура державного фінансування та придбання нової, сучасної апаратури до лікарень складна. Здебільшого такого фінансування недостатньо. Або зовсім не виділяється. А діти, що знаходяться на лікарнях, вже зараз потребують сучасного лікування, невідкладної допомоги.

Тож, Фонд уклав договори з КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва» та КЗ «Дніпровська міська клінічна лікарня № 9» про надання благодійної допомоги для лікування дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.

Так, діти мають можливість отримати сучасне та безпечне лікування.

8
одиниць обладнання закуплено
  • Апарат штучної вентиляції легенів
  • Кисневий концентратор
  • Harmonic ACE ножиці ультразвукові коагуляційні + технологія адаптації до тканин,
  • ЗАХОПЛ. ПІНЦЕТ 5/310MM,
  • Кліп аплікатор Середній (дві рухомі бранші),
  • Комплект лапароскопічного обладнання,
  • Хірургічний ЛОР-мікроскоп
  • Операційний стіл

«Якість життя»

Закупівля підгузків, пелюшок, вологих серветок для дітей-сиріт, що перебувають у лікарнях. Елементарні речі, які забезпечують якість життя.

За 2021-2022 у проєкт інвестовано

2000000
гривень

Допомогти фонду

Ви можете пiдтримати Фонд прямо зараз та подарувати ще бiльше шансiв дітям-сирiтам жити в щасливих родинах.

Дякуємо за ваше бажання допомагати!