Фонд організовує та обладнує кабінети логопеда та дефектолога й сенсорні кімнати в інтернатах, де виховуються діти з інвалідністю та малюки в Будинках дитини.

Разом з фахівцями ми знайшли найкраще і найсучасніше обладнання, яке не тільки допоможе в корекції мови та поведінки, але й мотивує до розвитку як дітей, так і їхніх педагогів.

Логопедичні кабінети — це шанс на успішне майбутнє дітей-сиріт, які до того ж мають різні ступені інвалідності. Через особливості емоційно-вольової сфери таким малюкам важко вступати в діалог з однолітками та дорослими. Їхня дрібна моторика порушена, рухи ніг та рук слабо сформовані, координація викликає складнощі. Відтак мова — єдиний канал комунікації з зовнішнім світом. Цей канал фонд «Мама плюс Я» і взявся налагоджувати.

У логопедичних кабінетах, які ми пропонуємо зробити, із нашими підопічними, а це понад 70 тисяч українських дітей-сиріт, працюватимуть логопеди та дефектологи. Вони матимуть змогу розвивати в дітей із фізичними вадами мовленнєвий апарат. Крім чіткої вимови такі заняття вчать дітей з інвалідністю і правильно дихати, що вкрай важливо. Давайте дамо дітям-сиротам шанс на успішне майбутнє.

Вже відкрито:

4
логопедичні кабінети
1
сенсорна кімната

Логопедичні кабінети в закладах:

«Комунальний заклад «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» Дніпропетровської обласної ради»
«Комунальний заклад « Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини» Дніпропетровської обласної ради»
«Комунальний заклад «Верхньодніпровський дитячий будинок інтернат №2» Дніпропетровської обласної ради

Сенсорну кімнату в закладі:

«Комунальний заклад освіти «Навчально-реабілітаційний центр «Надія» Дніпровської міської ради»

Допомогти фонду

Ви можете пiдтримати Фонд прямо зараз та подарувати ще бiльше шансiв дітям-сирiтам жити в щасливих родинах.

Дякуємо за ваше бажання допомагати!