Skip to main content

“Я переїхала з дітьми з Херсонської області до міста Дніпро, тому що там дуже важко жити і щоб діти не дивилися на те, що відбувається там. Не було грошей за що жити” – одна з десятків історій людей, яким ми допомогли за 5 днів роботи з 15 по 19 травня.

Ця родина і ще 46 родин отримали допомогу за ці 5 днів. Це більше 200 людей, з яких більше 130 дітей!

✅ Відправили більше 36 посилок поштою! Це більше 3200 гривень лише на поштову доставку за 3 дні!!!

Працювали над фасуванням круп, макаронів та цукру для подальшого розподілення серед потребуючих.

Отримали і відвантажили важливу продуктову допомогу від центру “Логос”, а також Фонду “Коло” та компанії Генезіс Україна!

Отримали солодощі Міленіум від компанії Малбі Фудс.

Закупили та передали спеціальне харчування для тяжкохворих новонароджених дітей на місяць (25 банок) в дитячу лікарню (м. Дніпро).

Отримали смаколики від компанії Золоте зерно.

Передали шелтеру, підопічному компанії KIDDISVIT, молочні продукти для випічки.

Дякуємо благодійникам, завдяки яким нам вдається закривати таку кількість запитів:

компанії Danone @danoneukraine, компанії Біосфера @biosphere_corporation; ГО та керівникам волонтерського центру і Владиславу Віхтю @dj_vladoos та Іллі Кокарєву @flexter_morgan; Юрію Звонарю та благодійникам Києва, благодійному фонду «Перемога» @prmg.dnipro та RGB idea group @rgbideagroup, Валерію Павловському, Сергію Кочергіну, Надії Корнєєнковій @korneenkova_nadia, команді Uklon @uklon.ua в Дніпрі, кондитерській компанії “Ням-Ням” @sweets_nymnym_ua, компанії Золоте Зерно @zolotezerno.ua , Анастасії Соколюк @nastyasokoliuk, центру “Логос” @logos_ukraine, БО БФ «Коло» та компанії Genesis Logistic, організації «CHD», компанії Малбі, Тетяні Романчук, Благодійному Фонду Наталії Могилевської @nataliya_mogilevskaya , ТМ Хуторок @nepidvede , Фонду “Трушна перемога” @trushnaperemoha, а також усім, хто допомагає!

Особлива подяка компанії KIDDISVIT @kiddisvit.ua за співпрацю й допомогу.

Також дякуємо Еліні Ландман за допомогу в закритті запитів в Одеській області.

Приватбанк: 5363542012181138

PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com