Skip to main content

Звітуємо за 28 травня – 4 червня!

✅ За 8 днів роботи працівниками та волонтерами Фонду було закрито більше 154 запитів, це більше 700 людей, з яких більше 450 дітей, що отримали допомогу.

✅ Завантажили фуру та доставили ліжка і допомогу благодійників з Києва до Дніпра. Відвезли частину допомоги в шелтер та Будинок Милосердя. Дякуємо благодійникам, завдяки яким вдалося це зробити: Анастасія Соколюк, Благодійний Фонд Наталі Могилевської, ТМ Хуторок, Юрій Звонар, Гарік Корогодський та БФ “Життєлюб”, Парафія Св. Миколая в м Києві на чолі з настоятелем отцем Павлом Вишковським ОМІ, Центральний будинок офіцерів ЗСУ, Андрій Потійко і БФ “Трушна перемога”

✅ Забезпечили притулки Квант Милосердя та Мамине щастя, де знайшли прихисток матері з дітьми, які постраждали від насилля та опинилися в СЖО, запасом продуктів харчування, засобів гігієни та деяких медикаментів. Також зібрали бейбі-бокс та дитяче харчування для недоношеного малюка.

💙 Вручили подарунки від Павла Овчиннікова підопічним дітям-переселенцям та дітям з притулків. Більше 150 дітей отримали омріяні подарунки та позитивні емоції, які так важливі сьогодні! Дякуємо Павлу, компанії KIDDISVIT @kiddisvit.ua та магазину MyPlay!

Дякуємо благодійникам:

компанії Біосфера; громадській організації та керівникам волонтерського центру і Владиславу Віхтю та Іллі Кокарєву; Юрію Звонарю та благодійникам Києва, благодійному фонду «Перемога» та RGB idea group, Валерію Павловському, Сергію Кочергіну, Еліні Ландман, Надії Корнєєнковій, команді Uklon в Дніпрі, кондитерській компанії “Ням-Ням” , компанії Золоте Зерно, Анастасії Соколюк, благодійницям Карині та Юлії, центру “Логос”, БО БФ «Коло» та компанії Genesis Logistic, організації «CHD», компанії Малбі, Тетяні Романчук, а також усім, хто допомагає!

Приватбанк: 5363542012181138

PAYPAL: fundmomplusme@gmail.com