2007

Фестиваль “Мама+Я”

Був заснований Фестиваль “Мама+Я” та сам Фонд. Все почалося зі свята з розважальною програмою, подарунками для 1000 дітей-сиріт – вихованців дитячих будинків, притулків та шкіл-інтернатів міста Дніпропетровська. Саме з цього року Фестиваль – став щорічною традицією.

2008

Всиновлення з «Будинку дитини»

Головною перемогою Другого фестивалю (2008 рік) стало всиновлення з «Будинку дитини» хлопчика Вані, віком трохи більше рочку. Іванчик став символом фестивалю. Його обличчя прикрасило усі рекламні листівки, афіші, 2-го фестивалю, та було розміщено в інтернеті. Саме там його і побачили майбутні батьки, знайшли його та всиновили! Це було неймовірно! Завдяки цій події прийшла ідея телевізійного проекту «Поговори про мене. Цій дитині потрібна родина», і тільки за перший рік виходу програми до ефіру було усиновлено та взято під опіку 49 дітей!

2009-2016

Фестиваль розширюється

Фестивалі “Мама+Я” починають розширюватися. Коло меценатів збільшується. На свята до дітей приїжджає чимало зірок та відомих особистостей. З 2009 року Фестиваль офіційно став підтримувати Кузьма Скрябін. В програму були введені творчі концерти, майстер-класи, спортивні змагання і турнір з міні-футболу.

У травні 2011 Дніпропетровська область оголошена лідером серед областей України з влаштування дітей-сиріт до прийомних сімей та ДБСТ! Державні дитячі будинки розпочинають трансформацію, змінюють статус, зникають притулки і все більше дітей переходять до сімей! І в цьому є чимала заслуга фестивалю «Мама+Я», відзначено державою! Починають зароджуватися нові благодійні акції задля підтримки дітей-сиріт, окрім Фестивалю.

2017-2019

Розширення географії Фестивалів

У 2017 році фестиваль вперше пройшов у м. Запоріжжя (2000 дітей).

У 2018 році фестиваль оселився в Кропивницькому (1500 дітей).

В 2019 році Фестиваль пройшов у м. Київ на ВДНГ (1000 дітей-сиріт),

Розвивається і кількість благодійний акцій, охоплюючи вже 4 регіони країни. Найбільші з них: “Здійснюємо мрії дітей”, “Випускний сироті”, “Пасхальна акція”, “Зимовий марафон”, “Сонечко”, “Наставництво”, “Кешбокси”.

2020

Відкрились нові програми

Став вирішальним в історії Фонду. Діяльність Фонду переформатувалась та масштабувалась. Відкрились нові благодійні програми “Здоров`я” та “Інвестиції в майбутнє”, акції “День народження дитини сироти” та “Кошик добра”.

Наприкінці року Фонд проводить масштабний проєкт “Добра історія”, під час якої збирає 500 тис гривень на купівлю медичного обладнання у дитячу лікарню. Фонд отримує відзнаку від Національного конкурсу “Благодійна Україна” в номінації “Благодійна акція року”.

2021

Розвиток проєктів

Продовжується розвиток програм “Здоров’я” та “Інвестиції в майбутнє”, які додатково розвиваються в окремі проєкти: “Кімнати щастя” та “Логопедичні кабінети й сенсорні в кімнати” – обидва проєкти – одні з перших в Україні. Розвивається співпраця з бізнесом – проводяться лотереї та благодійні акції від партнерів. Проводиться просвітницька діяльність – соціальні рекламні кампанії та створення муралу у співпраці з АТ Дніпрогаз. В лютому та грудні відбулися заходи в рамках проєкту “Добра історія” – благодійні барахолки. Наприкінці року провели масштабний благодійний вечір, на якому зібрали більше 500 000 гривень для дітей-сиріт.

2022

Війна в Україні

Під час війни Фонд працює в 5 великих напрямках:

Адресна допомога

Гуманітарна допомога в зони бойових дій та окупації

Проєкт “Здоров’я”

Проєкт “Повернення вкраденого війною дитинства українським дітям”

Допомога закладам

Допомогти фонду

Ви можете пiдтримати Фонд прямо зараз та подарувати ще бiльше шансiв дітям-сирiтам жити в щасливих родинах.

Дякуємо за ваше бажання допомагати!

Допомогти фонду